Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 24.3.2023
sk
Gabriel
cz
Gabriel
Zdroj: ©Shutterstock

Darčekové balíčky pre nominovaných na Oscara sú nechutne štedré

Toto všetko dostanú, aj keď nevyhrajú.

Sošky sú len pre víťazov, ale darčekový balíček dostanú všetci nominovaní. Každý má nárok na vlastný swag bag. Nie všetkým 12. marca zatlieskajú, ale i tak odídu s nezanedbateľným všimným. Po odhalení jeho obsahu sa ľudia búchajú po čele.

Šesťciferná hodnota

Obsah Swag Bag – Everyone Wins poznáme a je možno poburujúcejší ako ten minuloročný, ktorý mal hodnotu takmer 140 000 dolárov. Marketingová spoločnosť Distinctive Assets, ktorá zostavuje a poskytuje darčeky, držala hodnotu dlho v tajnosti. Pár dní pred odovzdávaním cien 95. ročníka zverejnila, že jeho cena je 126 000 dolárov.

Obsah zahŕňa desiatky položiek od skrášľovacích procedúr, kozmetiky, módnych doplnkov, wellness, potravinových a iných výrobkov až po luxusné dovolenky a pozemky. V roku 2022 obsahoval pozemok v Škótsku.

Takmer na každom kontinente

Tohoročným nehnuteľným podarúnkom je pozemok v Austrálii, ktorého veľkosť a poloha nie sú známe. Nominovaní tiež získajú pobyt pre osem osôb na ostrove Ischia v Kampánii v zrekonštruovanom majáku Faro di Punta Imperatore v hodnote 9 000 dolárov.

Komu sa nechce do Európy, postačí 40 000-dolárový útek na kanadské desaťakrové panstvo. K dispozícii majú napríklad športiak a ďalší luxusný servis. Od Maison Construction majú projektový manažment a renováciu domu v hodnote 25 000 dolárov.

Wikimedia

Hýčkanie pre kamerovú vizáž

Obľúbenou súčasťou sú kozmetické procedúry. Až do hodnoty 41 000 dolárov sa môžu objednať na plastiku rúk, omladenie, komplexné služby obnovy vlasov, facelifting. Sú tam kozmetické sady, pleťové a telové séra, maslá, mydlá, dekoratívna kozmetika, parfumy, sprchová hlavica, čistič šperkov a značky ako ēcōMD, Benigna Parfums, Miage, Oxygenetix, Sumner Street She.

Tieto ľudové motívy nie sú slovenské. Predajcovia klamú Slovákov aj turistov

Odporúčame prečítať:

Tieto ľudové motívy nie sú slovenské. Predajcovia klamú Slovákov aj turistov

Wellness telesný a duševný rozvoj

Medzi ďalšie produkty patria prípravky na posilnenie imunity, masážny olej C60 Purple Power, intímne obrúsky, knihy, cestovný vankúš od PETA, hodvábne obliečky, doplnky výživy, ručne vyrábané sviečky, laboratórne domáce testy Knowing Labs, diár, balíček kariet dopĺňajúcich energiu, lítiový hyper suplement Third Element Water a iné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje