Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

V nedeľu je Deň matiek a mnohí z nás s tou svojou možno aj kvôli koronavírusu nebudú. Existuje však veľa možností, ako môžeš svojej mamine vyjadriť vďaku za všetko, čo pre teba robí, a spríjemniť jej sviatok.

A nemusíš ju obdarovať len počas Dňa matiek, pokojne ju môžeš prekvapiť aj kedykoľvek inokedy. O to väčšie prekvapenie to bude. Pripravili sme si pre teba inšpiráciu na darčeky, ktorými môžeš svoju maminu potešiť na Deň matiek aj na diaľku. 

Čajové alebo kávové pohladenie

Ak je tvoja mamka milovníčka čaju či kávy, nájde sa nespočetné množstvo rôznych e-shopov, ktoré jej čaj či kávu doručia až domov. Môžeš jej vyskladať nejaký chutný čajový balíček, prípadne jej poslať domov obľúbenú kávu. V prípade, že si potrpí na tieto nápojové rituály, určite ju to poteší.

Fľaška dobrého vína

Môže sa to zdať ako nuda, ale ako lepšie povieš človeku, aby si na chvíľu sadol a užil si čas pre seba? Prípadne, nech si urobí romantickú chvíľu s manželom? Môžeš svojim rodičom vytvoriť tzv. rande starterpack, kde im zabalíš nejakú dobrú fľašu vína, prihodíš sviečky a prípadne aj nejakú trvanlivú pochúťku.

Ak si veci rád zjednodušuješ, na webe Freshboxu nájdeš už vyskladaný Hamšík box, ktorý je ako stvorený na túto príležitosť. Jeho súčasťou sú okrem prosecca napríklad aj luxusné poháre a jahody, takže rodičia budú mať romantický večer ako vyšitý. Momentálne na ich webe prebieha akcia, vďaka ktorej dostaneš k objednávke zadarmo kyticu tulipánov, ktoré vyšperkujú tvoj darček k úplnej dokonalosti.

Freshbox (https://bit.ly/2WgCF1D)

Jedlá kytica

Možno je tvoja mamina natoľko milovníčka kvetov, že ich má radšej v kvetináči. Kyticu ku Dňu matiek však môže dostať aj jedlú. Vyskladanú z jej obľúbeného ovocia alebo jahôd ponorených do čokolády. Znie to ako niečo, čomu by sa rozhodne potešila.

Kytica

Ak si jedným z tých, ktorí preferujú klasické darčeky, tak môžeš svojej mamine nechať poslať aj normálne rezané kvety. Ale aj tie v kvetináči. Voľba je už na tebe. Existuje hneď niekoľko e-shopov, ktoré splnia tvoje predstavy a môžeš si byť istý, že mamke nepríde niečo zvädnuté.

Shutterstock.com

Sladké dobroty

Je mamka milovníčka sladkého? Tak jej vyskladaj nejaký balíček s jej obľúbenými sladkosťami. Môžu to byť aj oriešky v čokoláde či kilo marshmallov cukríkov. Hlavne, nech to je niečo, čo si môže okamžite užívať.

Dobrá kniha nikdy nie je zlá

Teraz, keď máme všetci viac času, je kniha výborným darčekom. Či už to bude nejaká napínavá detektívka alebo šteklivá romantika, už nechávame na tebe. Môžeš sa inšpirovať našimi knižnými tipmi.

Shutterstock.com

Niečo, po čom dlho túži

Vieš o niečom, čo možno nie je úplne romantický darček, no je to vec, o ktorej tvoja mamina už dlho hovorí? Môže to byť vysávač, kuchynská váha alebo čokoľvek iné, o čom vieš, že to potrebuje. Môžeš jej uľahčiť robotu novým kuchynským robotom a možno ju to poteší rovnako ako nejaká chutná bonboniéra.

Kreatívne poukážky

Jasné, môžeš jej kúpiť poukážky na wellness, ktoré si potom užije, prípadne nejaký fajn pobyt. Môžeš jej však vymyslieť aj nejaké kreatívne poukážky, ktoré si bude môcť prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Napríklad poukaz na kávu, na ktorú ju pozveš, návštevu divadla alebo výlet s tebou. Aj taká maličkosť ako umytie riadov alebo to, že jej navaríš, by ju určite potešilo.

Shutterstock.com

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť