Darčeky ku Dňu matiek, ktorými potešíš tú svoju aj na diaľku

Daj svojej mame vedieť, že si ju vážiš!

Zdroj: Shutterstock.com

V nedeľu je Deň matiek a mnohí z nás s tou svojou možno aj kvôli koronavírusu nebudú. Existuje však veľa možností, ako môžeš svojej mamine vyjadriť vďaku za všetko, čo pre teba robí, a spríjemniť jej sviatok.

A nemusíš ju obdarovať len počas Dňa matiek, pokojne ju môžeš prekvapiť aj kedykoľvek inokedy. O to väčšie prekvapenie to bude. Pripravili sme si pre teba inšpiráciu na darčeky, ktorými môžeš svoju maminu potešiť na Deň matiek aj na diaľku. 

Čajové alebo kávové pohladenie

Ak je tvoja mamka milovníčka čaju či kávy, nájde sa nespočetné množstvo rôznych e-shopov, ktoré jej čaj či kávu doručia až domov. Môžeš jej vyskladať nejaký chutný čajový balíček, prípadne jej poslať domov obľúbenú kávu. V prípade, že si potrpí na tieto nápojové rituály, určite ju to poteší.

Fľaška dobrého vína

Môže sa to zdať ako nuda, ale ako lepšie povieš človeku, aby si na chvíľu sadol a užil si čas pre seba? Prípadne, nech si urobí romantickú chvíľu s manželom? Môžeš svojim rodičom vytvoriť tzv. rande starterpack, kde im zabalíš nejakú dobrú fľašu vína, prihodíš sviečky a prípadne aj nejakú trvanlivú pochúťku.

Ak si veci rád zjednodušuješ, na webe Freshboxu nájdeš už vyskladaný Hamšík box, ktorý je ako stvorený na túto príležitosť. Jeho súčasťou sú okrem prosecca napríklad aj luxusné poháre a jahody, takže rodičia budú mať romantický večer ako vyšitý. Momentálne na ich webe prebieha akcia, vďaka ktorej dostaneš k objednávke zadarmo kyticu tulipánov, ktoré vyšperkujú tvoj darček k úplnej dokonalosti.

Freshbox (https://bit.ly/2WgCF1D)

Jedlá kytica

Možno je tvoja mamina natoľko milovníčka kvetov, že ich má radšej v kvetináči. Kyticu ku Dňu matiek však môže dostať aj jedlú. Vyskladanú z jej obľúbeného ovocia alebo jahôd ponorených do čokolády. Znie to ako niečo, čomu by sa rozhodne potešila.

Kytica

Ak si jedným z tých, ktorí preferujú klasické darčeky, tak môžeš svojej mamine nechať poslať aj normálne rezané kvety. Ale aj tie v kvetináči. Voľba je už na tebe. Existuje hneď niekoľko e-shopov, ktoré splnia tvoje predstavy a môžeš si byť istý, že mamke nepríde niečo zvädnuté.

Shutterstock.com

Sladké dobroty

Je mamka milovníčka sladkého? Tak jej vyskladaj nejaký balíček s jej obľúbenými sladkosťami. Môžu to byť aj oriešky v čokoláde či kilo marshmallov cukríkov. Hlavne, nech to je niečo, čo si môže okamžite užívať.

Dobrá kniha nikdy nie je zlá

Teraz, keď máme všetci viac času, je kniha výborným darčekom. Či už to bude nejaká napínavá detektívka alebo šteklivá romantika, už nechávame na tebe. Môžeš sa inšpirovať našimi knižnými tipmi.

Shutterstock.com

Niečo, po čom dlho túži

Vieš o niečom, čo možno nie je úplne romantický darček, no je to vec, o ktorej tvoja mamina už dlho hovorí? Môže to byť vysávač, kuchynská váha alebo čokoľvek iné, o čom vieš, že to potrebuje. Môžeš jej uľahčiť robotu novým kuchynským robotom a možno ju to poteší rovnako ako nejaká chutná bonboniéra.

Kreatívne poukážky

Jasné, môžeš jej kúpiť poukážky na wellness, ktoré si potom užije, prípadne nejaký fajn pobyt. Môžeš jej však vymyslieť aj nejaké kreatívne poukážky, ktoré si bude môcť prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Napríklad poukaz na kávu, na ktorú ju pozveš, návštevu divadla alebo výlet s tebou. Aj taká maličkosť ako umytie riadov alebo to, že jej navaríš, by ju určite potešilo.

Shutterstock.com
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Trúfol by si si? Najväčšie puzzle na svete potrápia aj poriadne trpezlivého človeka


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME