Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Dátum otvorenia novej Eurovea sa blíži. Bratislavčania sa môžu tešiť na tieto nové obchody

Redizajnom, zväčšením či relokáciou prechádzajú aj obchody v aktuálnej nákupnej pasáži.


Nedávno sme ťa informovali o otvorení obľúbeného Primarku, ktoré sa nezadržateľne blíži. Primark však nie je jediný obchod, ktorý v polovici mája otvoria. Dňa 25. mája totiž oficiálne spustia do prevádzky celú novú časť Eurovea, ktorá spraví z tohto obchodného domu najkomplexnejšie nákupné centrum na Slovensku.

Plocha 85-tisíc metrov štvorcových návštevníkom ponúkne až 320 obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Ako informuje Eurovea na svojom webe, najväčším lákadlom bude dvojpodlažný lacný reťazec Primark, ktorý na Slovensku otvorí svoju prvú prevádzku.

Pribudne známy obchod Terranova, ktorý sa bude tiež rozkladať na dvoch poschodiach, obuv CCC či butik Calvin Klein. V novej časti Eurovea sa objaví aj známy svetový reťazec HalfPrice, ktorý ponúka širokú škálu známych značiek, a to s 80 % zľavou. Módnou udalosťou roka budú prvé kamenné predajne úspešných online platforiem MODIVO a eobuv.sk, v ktorých budú môcť spotrebitelia konečne nakúpiť fyzicky.

Eurovea

Služby

Niektoré obchody prebehnú kompletným redizajnom. Známy reťazec Billa predstaví celkom nový koncept predajne, k potravinám pribudne aj Tesco. Zmeny čaká aj kino – Cinema City sa chystá otvoriť nový koncept s kapacitou až 2400 divákov. Kino bude vybavené až 17 sálami s najmodernejšími technológiami, ktoré ponúknu maximálne pohodlie a divácky zážitok. Segment služieb doplní známy exkluzívny salón DNA Beauty & Brunch.

8 tipov na zaujímavé knižné tituly, ktoré stoja za prečítanie

Odporúčame prečítať:

8 tipov na zaujímavé knižné tituly, ktoré stoja za prečítanie

Eurovea

Najväčšia gastro destinácia

Pozitívnych zmien sa dočká aj oblasť gastronómie. Stravovacia zóna sa zdvojnásobí a návštevníkov bude čakať 16 reštaurácií na promenáde pri Dunaji, vďaka čomu vznikne najväčšia gastro destinácia na Slovensku. Nachádzať sa tam budú reštaurácie ako KFC, Burger King, Mondieu či Urban House.

Eurovea

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje