Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Veriaci často zvyknú hovoriť, že cesty božie sú nevyspytateľné. A to sa zrejme potvrdilo aj v prípade 23-ročnej Naly Ray z amerického štátu Illinois. Tá nielenže vyrastala v striktne veriacej rodine, ale jej otec v nej dokonca pôsobí ako pastor!

Ako uvádza aj portál LADbible, dievčina niesla dospievanie v striktnej komunite veľmi ťažko. Jej odpútanie sa od náboženských dogiem vyvrcholilo, keď si založila účet na známej stránke OnlyFans. Na stránku nahráva dráždivé fotografie a za pomerne krátky čas si dokázala získať veľké množstvo fanúšikov. Už počas prvého mesiaca zarobila 85-tisíc dolárov (takmer 72-tisíc eur) a po šiestich mesiacoch už prepočítavala prvý milión.

Profimedia

Vyrastanie v silno veriacej komunite

Novinárom sa zverila, že takmer všetko, čo sa týkalo vyzývavosti či predmanželského styku, bolo v jej komunite považované za nemorálne. „Bolo to náročné,“ zverila sa Nala. „Nemohla som nosiť make-up či odvážnejšie šaty. Komunita neschvaľovala ani sociálne siete či randenie.“ Sympatická dievčina tak trávila čas výhradne v škole, spevom v kostolnom zbore, prípadne štúdiom Biblie.

Nala proti týmto pravidlám rebelovala a často utekala z domu, pri čom ju pri jednej príležitosti pristihla aj jej mama. Keď Nala začala pracovať ako čašníčka v reštaurácii, zistila, že dokáže využiť svoje ženské zbrane a flirtovanie na to, aby jej zákazníci dali vyššie prepitné. A táto forma pozornosti sa jej zapáčila. Novinárom prezradila, že už od svojich 16 rokov vedela, že chce ísť cestou dráždivého modelingu.

Profimedia

Rodine sa s tým, pravdaže, zveriť nemohla, pretože by od jej členov len ťažko získala pochopenie či podporu. Najprv si založila instagramový účet, na ktorom propagovala zdravý životný štýl a cvičenie. Na konci roku 2019 jej však jeden z fanúšikov napísal, že by to mohla skúsiť na OnlyFans. A ako sme napísali vyššie, tam sa jej začalo ohromne dariť. Keďže sa z nej stala milionárka, mohla si dovoliť seknúť so svojou prácou a živiť sa len tým, čo ju baví. Dnes žije v Los Angeles v honosnej vile.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť