Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Dcéra Dary Rolins priznala otrávenie alkoholom. Pomohol jej otec, dokonca ani nedýchala

„Vytrestala sa sama," tvrdí jej otec.


Laura Homolová má 16 rokov a je dcérou jednej z najznámejších slovenských speváčok Dary Rolins a českého hudobníka Matěja Homolu. Je mediálne známa práve kvôli mame Dare, ktorá s ňou pridáva množstvo fotiek zo súkromia a spoločného vystupovania na verejnosti.

Pre portál novinky.cz najnovšie prezradila, že sa otrávila alkoholom a svedkom bol dokonca aj jej otec, ktorý bol tiež súčasťou spomínaného rozhovoru.

„Raz som bola niekde o tretej hodine ráno a otrávila som sa alkoholom,“ prezradila o sebe 16-ročná tínedžerka, ktorá by ešte podľa zákona dva roky piť vôbec nemala. „Otec pre mňa prišiel, to bolo naposledy, čo som pila, a otec to pochopil,“ dodala rázne.

Jej otec však namiesto toho, aby ju pokarhal, zobral celú situáciu s humorom. „To bolo vtipné. O druhej ráno za mnou prišlo do postele niekoľko tínedžerov a mrmlali mi: ‚Pane Homolo, Laura nedýcha.‘ Ja som sa zbalil a išiel som na chatu, taká klasika – mladí mali žúr,“ prezradil. Je vidieť, že je medzi nimi naozaj skvelý vzťah.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nenechaj si ujsť zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa počas leta nudiť nebudeš

„Videl som tú situáciu pred 30 rokmi z opačnej strany. Nebol dôvod ju trestať, ona mala opicu, vytrestala sa sama,“ dodal. Aj on sám priznal, že bol v Lolinom veku veľký rebel, a preto je rád, že sa vie Lola zabaviť. „Veľa detí sedí doma pri počítači. Som rád, keď deti majú žúrky a robia to, čo sme robili my,“ priznal.

„Zanedbával som školu, toto Laura určite nemá po mne. Študuje celkom prestížne anglické gymnázium a vedie si dobre,“ prezradil o jej štúdiu.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.