Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Najobľúbenejšie jedlo z celého roka je u väčšiny populácie práve štedrovečerná večera. A keďže gastronomický priemysel v dnešnej dobe už skutočne nepozná hraníc, nie je žiadnym prekvapením, že sa ľudia snažia tieto typické pokrmy akosi vylepšiť. Nové korenie, jemne pozmenený recept alebo popol mŕtveho rodinného príslušníka posypaný na dezerte miesto práškového cukru. Počkať… Čo?

viralthread.com (http://www.viralthread.com/meet-grieving-daughter-whos-planning-sprinkling-mothers-ashes-christmas-dinner/)

Smútiaca 41-ročná Debra Parsons z anglického mestečka Kent sa rozhodla pre skutočne atypickú čerešničku na tohtoročnej slávnostnej večeri. Dcéra sa totižto rozhodla okoreniť vianočné menu popolom vlastnej zosnulej matky. Tá tento svet nečakane opustila tento rok v máji – skolila ju zákerná infekcia – a jej dcéra sa verejne priznáva, že od tej doby konzumuje popol svojej matky na dennej báze. Pre Debru bola táto strata veľmi ťažká a nebola schopná sa s ňou zatiaľ vysporiadať. Možno až vyžerie celú urnu, konečne nechá svoju matku v pokoji odpočívať.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/meet-grieving-daughter-whos-planning-sprinkling-mothers-ashes-christmas-dinner/)

Pre 41-ročnú ženu však nebola táto strata jediná, s ktorou sa musela vyrovnať. V roku 1996 počas vianočných sviatkov predčasne porodila synčeka, ktorý následkami toho takmer okamžite zomrel (či aj popol jeho mŕtveho telíčka skončil v tráviacom trakte jeho matky netušíme). Práve preto je pre Debru obdobie sviatkov radosti a pokoja veľmi pochmúrne a frustrujúce a učinila teda rozhodnutie „spríjemniť“ si večeru aspoň takýmto spôsobom. Ako ona sama odôvodňuje svoje konanie? Vraj chce byť k mŕtvej matke tak blízko, ako to je len ľudsky možné. Popol si šetrí, vraj z neho denne je len jednu lyžicu, aby jej vydržal čo najdlhšie, no ako sama priznáva, čím sú Vianoce bližšie, tým väčšiu má na svoju zosnulú mamu chuť. (pozn. autorky – Toto bola s prehľadom najdivnejšia a najzvrátenejšia veta, akú som za celý svoj život napísala.)

viralthread.com (http://www.viralthread.com/meet-grieving-daughter-whos-planning-sprinkling-mothers-ashes-christmas-dinner/)

Rok 2017 sa chýli ku koncu a okrem iného bol plný aj všakovakých hoaxov. V záujme možnej záchrany celej ľudskej rasy naša redakcia skromne dúfa, že toto je jedným z nich, lebo ak nie…

giphy.com (https://giphy.com/gifs/teamcoco-will-ferrell-conan-nyc-26u443AYNxBCmHIlO)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: viralthread.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.