Deduško naháňal muchu s elektrickou mucholapkou. Nechtiac si vyhodil do vzduchu byt

Večný súboj človeka s prírodou prináša svoje obete.

Zdroj: Shutterstock

Príbeh o súboji Dávida s Goliášom predstavuje podobenstvo, ktoré nikdy nestratí svoju aktuálnosť. Niekedy sa súboj obra s menším súperom môže skončiť tak, že obor si nechtiac vyhodí do vzduchu vlastné bývanie. O bizarnom prípade informovali francúzske noviny Sud Ouest.

Vyše osemdesiatročný starček z francúzskeho mesta Dordogne sa dostal do konfliktu s dotieravou muchou. Je jasné, že v letných mesiacoch, keď sa veľa vetrá, sa nedá vniknutiu votrelca zabrániť. Ujo mal pre takéto situácie prichystanú elektrickú mucholapku, ktorou nežiadúci hmyz likvidoval.

shutterstock

Veci nedopadli podľa plánu

Možno to bol pre neho rutinný zákrok, tentoraz ale veci nedopadli podľa plánu. Ujko síce vedel, že má nevítaného hosťa, nemal ale tušenie, že jeho domácnosť obýva ďalší návštevník – unikajúci plyn z poškodeného potrubia. Iskra z mucholapky bola dostatočným impulzom na to, aby sa plyn vznietil a vybuchol. V dome sa zrútil strop a dedo utŕžil popáleniny.

Shutterstock

Žiaľ, zdravotný stav muchy nie je nikomu známy a médiá nedokázali potvrdiť ani vyvrátiť, či mucha pri výbuchu prišla o život. Pokiaľ by si explózia vyžiadala jej život, starček by možno aj bol s výsledkom spokojný. Všetci vieme, aký dokáže byť hmyz dotieravý a vo vyhranenom prípade by to aj stálo za to.

Podobné prípady z minulosti

Prípady, počas ktorých chcel niekto zlikvidovať nejakého drobného živočícha a namiesto toho prišiel o strechu nad hlavou, nie sú také výnimočné. Ide o pomerne bežný jav. Kým francúzsky ujo môže povedať, že o úniku plynu nevedel, iné incidenty sú výstavnou skriňou ľudskej debility.

Ignite Set It Off GIF by MOODMAN - Find & Share on GIPHY

Minulý rok si Brazílčan vyhodil do vzduchu záhradu po tom, čo sa snažil šváby zlikvidovať pomocou benzínu a zápaliek. Päť rokov dozadu zasa jednému Američanovi napadlo upáliť pavúka. Vybral si na to to najvhodnejšie miest – benzínku. Určite by sa našlo ešte viac dôkazov o tom, že deratizácia a dezinsekcia nie sú hobby pre každého.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otravné stereotypy, ktoré kolujú o mužoch. Chlapi už majú týchto rečí plné zuby

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME