Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Zábavné fotobomby vládnu internetu už nejaký ten piatok. Do záberu obyčajnej fotky sa často náhodne pripletú neznámi ľudia, domáci miláčikovia či iné zvieratá a v niektorých prípadoch dokonca aj celebrity. Ako ale píše aj portál Unilad, mladej Američanke Kai Tipton sa nechtiac podaril vskutku husársky kúsok. Pôvodne malo ísť len o nevšednú dekoráciu mobilného telefónu, ale všetko napokon vypálilo inak.

Kai na svoj mobil prilepila hračku koníka. Neuvedomila si však, že jeho hlava smeruje presne do hľadáčika fotoaparátu. V praxi to teda znamená, že tvár koňa sa objavovala na každej jednej fotke, ktorú Kai urobila.

I'm fucking crying, I glued this stupid fucking horse to my phone case, but I didn't realize that I aligned it right…

Gepostet von Kai Tipton am Freitag, 29. November 2019

„Takže teraz bude každý jeden obrázok ‚fotobombnutý‘ vďaka tejto stupídnej hračke! napísala Kai na svojom facebookovom účte. Jej status sa stal veľmi rýchlo virálnym a mnoho ľudí ho zdieľalo. Mnohí užívatelia Kai napísali, že ich jej patálie neskutočne pobavili a rozosmiali. Iní zase len krútili hlavou nad jej „logikou“.

„Načo si, preboha, vôbec lepila tú hračku na telefón?“ čudoval sa jeden z užívateľov a označil celú situáciu za „idiotskú“. Iný užívateľ ale s humorom napísal, že Kai by mala hlavu koňovi otočiť. Vznikne tak podľa neho skvelý efekt, a ona bude na fotkách vyzerať, akoby stále jazdila na koni.

Musíme ale povedať, že nech už Kai tento problém vyrieši akokoľvek, fotografie s malou konskou hlavičkou v popredí majú svoju špecifickú atmosféru.

Gepostet von Kai Tipton am Freitag, 29. November 2019

Gepostet von Kai Tipton am Freitag, 29. November 2019

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť