Sobota 23.10.2021
sk
Alojzia
cz
Teodor
, Theodor

Česká značka Dermacol sa stará o ženskú krásu už viac ako pol storočia, pôvodne vyrábala prípravky určené pre filmové celebrity, ktoré pracovali v štúdiu „Barrandov“. Prvým výrobkom značky sa stal Make-Up Cover. Vysoká kvalita výrobkov je oceňovaná odborníkmi a výrobky sú populárne aj medzi najnáročnejšou verejnosťou.

Sortiment výrobkov spoločnosti zahŕňa make-up prípravky a prípravky na starostlivosť o pleť, vďaka ktorým pre vás nebude ťažké uchovať si prirodzenú krásu. Viac ako 50 rokov skúseností, dodržiavanie vysokých štandardov kvality výrobkov, neustále zavádzanie moderných technológií na výrobu bezpečných kozmetických výrobkov – to všetko tvorí filozofiu, ktorá priniesla českej značke celosvetové uznanie a popularitu.

Dermacol

Výrobky sa vyvíjajú v Českej republike, Francúzsku, Japonsku, Nemecku a Taliansku, ale výrobu a testovanie riadi Štátny zdravotný ústav v Prahe. Prípravky značky Dermacol si môžete vybrať kliknutím na link https://makeup.sk/brand/29131/.

Katalóg obsahuje kozmetiku, ktorá je ideálna na tvár, telo a vlasy. Celý sortiment je rozdelený do 7 kategórií:
• Dekoratívna kozmetika
• Starostlivosť o tvár
• Starostlivosť o telo
• Opaľovacie krémy
• Starostlivosť o vlasy
• Parfuméria
• Pánska kozmetika

Prvý prípravok značky Dermacol

Tento klinicky testovaný make-up s hustou krémovou konzistenciou bez konzervačných látok a s vysokým obsahom pigmentu (nad 50 %) vyrovnáva tón pleti, skrýva všetky nedokonalosti a zanecháva pokožku hodvábnu. Hypoalergénny Make-Up Cover je vhodný pre všetky typy pleti, dokonca aj pre citlivé typy, a tiež poskytuje účinnú ochranu pred ultrafialovým žiarením (SPF 30) a škodlivými vplyvmi prostredia.

Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam a trvácnosti je vo veľkom používaný profesionálnymi maskérmi. Make-up Cover je možné aplikovať nielen na celú tvár, ale aj na pokožku tela, ak chcete upraviť odtieň pleti. Prípravok od Dermacol má dlhotrvajúci účinok a dokonale skrýva malé i veľké nedokonalosti pleti, aj keď sa nanáša v tenkej vrstve. Tiež zlepšuje vzhľad unavenej, matnej, nejednotnej alebo bledej pokožky. Make-up sa nanáša na bázu a môže sa používať v kombinácii s ďalšími make-upmi Dermacol.

Dermacol

Výhody výrobkov

Spoločnosť Dermacol vyrába produkty, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, maskujú jej nedostatky, dopĺňajú jej nevyhnutné živiny, vyhladzujú vrásky a podporujú omladenie. Dermacol v priebehu svojej existencie venuje osobitnú pozornosť kontrole kvality tovaru, jeho hypoalergénnym vlastnostiam, systematicky vykonáva klinické testovanie a obohacuje výrobky o účinné látky.

Všetky výrobky sú certifikované medzinárodnými normami ISO a GMP, takže si môžete byť istí v ich účinnosti a neškodnosti pre organizmus. Kozmetika Dermacol sa na zvieratách netestuje.

Zdroj: PR 

Tento obsah vznikol v spolupráci s Dermacol


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť