Démonická bábika Annabelle ťa bude desiť v mrazivom horore, ktorý prichádza do našich kín

Annabelle sa vracia domov a určite by si pri tom nemal chýbať.

Zdroj: Warner Bros.

Démonická bábika Annabelle nás bude desiť už vo svojom treťom filme. Horor Annabelle 3: Návrat zrežíroval Gary Dauberman (scenárista predchádzajúcich dielov) a vôbec prvýkrát sa v ňom objavia aj démonológovia a paranormálni vyšetrovatelia Ed (Patrick Wilson) a Lorraine (Vera Farmiga) Warrenovci.

Tí nám doteraz boli známi výhradne zo série V zajatí démonov. Ako však iste vieš, Annabelle 3: Návrat je ďalším dielom takzvaného The Conjuring univerza.

O čom ale tretí diel vlastne bude? Keďže sa do prípadu konečne zaangažujú aj Warrenovci, dej sa bude odohrávať v ich dome. Démonická entita v Annabelle si ako svoju ďalšiu obeť vyhliadne práve ich dcéru Judy (Mckenna Grace). Ona a jej kamarátky budú musieť prežiť celú jednu noc plnú hrôzy a desu.

Na základe traileru môžeme súdiť, že Dauberman nesklame a doručí nám kvalitný horor, ktorý zaujme všetkých fanúšikov tohto univerza. Koniec-koncov, má dostatočné skúsenosti ako scenárista, a hoci týmto filmom režisérsky debutuje, zatiaľ sa nezdá, že by bol pre Annabelle: Návrat zlou voľbou. Ale uvidíme.

V každom prípade na producentskom kresle sedí aj overený James Wan, ktorý celé univerzum odštartoval (režíroval obe časti V zajatí démonov a produkoval všetky ostatné filmy z univerza).

Wan sa už mnohokrát osvedčil ako schopný režisér, ale aj producent, ktorý má čuch na talenty a za pomerne lacný peniaz dokáže doručiť horory, ktoré parádne zarábajú. Zatiaľ sa nezdá, že by Annabelle: Návrat mala byť výnimkou.

Mrazivú atmosféru a infarktové ľakačky si bezpochyby najlepšie užiješ na najväčšom plátne na Slovensku, a síce v IMAXe. Vieme si živo predstaviť, že zážitok v IMAXe musí byť v prípade hororov ako Annabelle 3 ešte o niekoľko úrovní vyšší, keďže sa iste bude spoliehať aj na naliehavú hudbu a výraznú zvukovú stránku. Do siete kín Cinemax dorazí Annabelle: Návrat27. júna 2019.

Continental Film

Zdroj: Continental Film

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 chýb v posteli, ktoré sú pre väčšinu neodpustiteľné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME