Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Desivá nehoda pri Prešove. Vlak narazil do auta, to skončilo v semafore

Vodička vyviazla s ľahkými zraneniami.


V obci pri Prešove sa stala desivá nehoda, počas ktorej vlak narazil do osobného automobilu, informujú TV Noviny. Silný náraz spôsobil, že auto odletelo do stĺpu so semaforom. Vodička akoby zázrakom prežila a vyviazla s ľahkými zraneniami.

Auto prechádzalo cez obec v smere z Prešova do Košíc. Vyzerá to tak, že vodička si nevšimla na železničnom priecestí dostatočne včas zvukovú a svetelnú signalizáciu, na priecestí sa okrem spomenutých signalizácií nachádzajú aj závory.

Zlomový moment nastal, keď priecestím prechádzal vlak Leo Express z Prešova do Košíc. Ten do auta nabúral a následne ho odhodil do neďalekého stĺpu so semaforom. Celá nehoda prebehla v ranných hodinách, okolo šiestej ráno.

Vodička vyšla po vlastných

V aute sa nachádzala počas nehody sama. Priam až zázrakom sa vodičke takmer nič nestalo, zo zdemolovaného auta vystúpila po vlastných. Prvé informácie uvádzajú, že neutrpela žiadne väčšie zranenia, no záchranári ju aj tak previezli do nemocnice.

Geissenovci na Slovensku: Prvé televízne zábery vyvolali vlnu kritiky

Určite si prečítaj:

Prvé televízne zábery Geissenovcov z návštevy Slovenska vyvolali vlnu kritiky

Vlaková doprava na východe je na tom aktuálne zle. Z dôvodu nehody vlak stále stojí, koľajnica je nefunkčná. Vlaková doprava v úseku Prešov – Drienovská Nová Ves je momentálne prerušená.

Celú nehodu videli aj svedkovia, ktorí sa nachádzali na neďalekej autobusovej zastávke. Údajne sa svetelná signalizácia spustila len krátko predtým, ako sa blížil vlak, v dôsledku čoho zrejme vodička nestihla včasne zaregovať. Prípad bude riešiť polícia.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.