Ľudia prezradili tie najdesivejšie tajomstvá, ktoré si so sebou nesú

„Kamarátkin frajer prišiel o panictvo so svojou sesternicou…“

Zdroj: Free-Photos / Pixabay

Nasledujúce príbehy z Redditu nebudú ničím príjemným. Sú to totiž tie najdesivejšie, najnechutnejšie tajomstvá, aké ľudia majú, a nebudeme vám klamať – nepochybne vám pri nich naskočia zimomriavky a stúpne tlak. Čítajte teda len na vlastné riziko.

1. Kolegyňa mi povedala, že otcom jej druhého dieťaťa nie je jej manžel. On o tom, samozrejme, nevie. Túto informáciu som k životu naozaj nepotrebovala.

2. Jedno dievča, ktoré som poznal, dostalo padáka v práci a po tejto nepríjemnej skúsenosti chcela skočiť z mosta. Práca bola pre ňu všetkým. Strávil som s ňou na telefóne štyri hodiny, snažil som sa ju odhovoriť od toho, aby skočila, a ona ma nakoniec poslúchla. Neskočila. Išla domov a radšej sa zastrelila.

3. Keď som bola menšia, mama mi prezradila tragickú historku z jej detstva. Mala asi dvanásť, ležala vo svojej izbe v posteli a počula, ako sa otec s jej mamou vo vedľajšej miestnosti hádajú. Otec bol asi opitý, ale neviem to presne. Zrazu začula mamin prenikavý krik, a o pár sekúnd nato všetko stíchlo. Jej otec ubodal jej mamu k smrti. Skončil vo väzení a ona aj jej súrodenci boli adoptovaní do rôznych rodín.

Shutterstock

4. Moja kamarátka bola opakovane znásilňovaná svojím bratrancom po dobu troch rokoch. Jedného dňa sa to dozvedel jej otec, udal ho, a chlapec sa ani nenazdal, už stál pred súdom. Lenže, nič sa nestalo.

Dostal podmienku, súd mu pohrozil, že ho má teraz na muške, a tam to skončilo. Teraz trénuje a plánuje sa zúčastniť budúcich Olympijských hier, zatiaľ čo sa moja kamarátka topí v psychických sr*čkách a nevie, čo so sebou. Som jediná mimo jej rodiny, ktorá o tom vie.

5. Môj otec mi v pätnástich predstavil svoju milenku. „Ale mame to nepovieme, dobre kamoš?“

6. V roku 1994 mi môj známy sudca (teraz už na dôchodku) prezradil, že on a jeho dvaja kamaráti z detstva boli zodpovední za úmrtie jedného ich spolužiaka. Nebolo to úmyselné, stalo sa to pri nevinnej hre v zátoke. Bola som prvá a jediná, komu to kedy povedal. To bremeno si so sebou ťahal celý život.

Shutterstock

7. Chalan, s ktorým som sa na výške motala, sa raz brutálne opil, emocionálne zosypal a priznal, že v amoku zabil chalana, ktorý sa pokúsil znásilniť jeho mladšiu sestru. Telo potom zakopal.

Bol to jeden z tých chalanov, ktorý sa stále snažili vyzerať drsnejšie, lepšie a mužnejšie za každú cenu, tak som tomu nepripisovala žiadnu dôležitosť. Myslela som si, že je to zase jedna z jeho historiek, ktoré ma mali akože ohúriť, no neúspešne. Avšak, do dnešného dňa premýšľam, či na tom predsa nebolo trochu pravdy…

8. Na strednej som mala spolužiaka, z ktorého som mala mierne zmiešané pocity. Na jednej strane bol divný, na druhej zlatý a milý. Až neskôr som sa dozvedela, že má bipolárnu poruchu. Keď bol na liekoch, vedel sa ovládať, ale keď nie… jedného dňa takto stratil kontrolu a dobil svojho mladšieho brata takmer na smrť.

Len čo vychladol a vrátil sa mu zdravý rozum, bolo mu to strašne ľúto a pokúsil sa o samovraždu. Nepomáhal tomu ani fakt, že jeho otec bol agresívny alkoholik, ktorý mu tiež z času na čas poriadnu struhol (a nie v tom rodičovskom slova zmysle). Tú historku som podala ešte veľmi mierne, ale nechcem zachádzať do všetkých detailov, ktoré mi povedal. Dnes sa s ním už nestýkam, no úprimne dúfam, že mu je lepšie.

9. Bola som na základnej škole. Jedno dievča z mojej triedy začalo akosi vynechávať školu. Pýtali sme sa učiteľky, čo to má znamenať, no tá nechcela odpovedať a my sme do toho časom prestali rýpať. Neskôr vyšiel článok v novinách o 12-ročnom dievčati, ktoré následkom znásilnenia otehotnelo s 39-ročným mužom.

Vtipkovali sme o tom, že to asi bude o našej spolužiačke, no nikto to nemyslel vážne. A potom jedného dňa prišla ráno do školy a povedala, že to bolo o nej. Naozaj. Ešte nikdy som nevidela triedu tak stíchnuť za stotinu sekundy.

Shutterstock

10. Moja teta (s ktorou sa už nevídam) mi raz rozprávala o dedovi (jej otcovi), ktorý zomrel, keď som mala dva roky. Vraj ma rád brával do parku a trávil so mnou čas, no moja mama mu to z nevysvetliteľných dôvodov nechcela dovoliť. Vidieť ma teda mohol len vtedy, keď ma mala na starosti teta.

Jedného dňa som sa na to opýtala mamy. Prezradila mi, že jej otec bol pedofil. Robil zlé veci všetkým svojim deťom, vrátane tety a jej dcéry. Aj napriek tomu nás teta nechala ochotne spolu samých…

11. Kamarátka mi raz povedala, ako žiarli na to, že jej frajer trávi veľa času so svojou sesternicou. „Nemyslíš si, že je trochu psycho žiarliť na sesternicu? Je to predsa rodina,“ opýtala som sa jej. „Nie je. Tú druhú predsa vyš*kal!“ Asi dve minúty som bez slova zízala do neznáma. V skratke – jej frajer v puberte prišiel o panictvo so svojou sesternicou.

12. Dievča, s ktorým som pracovala, sa mi priznalo, že podpálilo svoju školu a nebolo to omylom. Boli sme animátorky na letnom tábore. Plnom nevinných detí. A žiaden z ich rodičov nemal ani poňatia o tom, že na ne dáva pozor podpaľačka.

Shutterstock

13. Zistil som to sám. Moja sestra číslo jedna podvádza svojho manžela s manželom sestry číslo dva. Oba páry vyzerajú, že žijú v šťastnom manželstve, a ja im to nechcem pokaziť tým, že niečo vyzradím, ale… je toto naozaj šťastie?!

14. Dedo (otec môjho otca) bol hojným užívateľom drog a snažil sa túto lásku prebudiť aj v mojom otcovi. Nútil ho skúšať rôzne drogy a otec sa, pochopiteľne, zas tak veľmi nebránil. Jedného dňa sa tak nafetovali, až spolu skončili v posteli.

Žalúdok sa mi obracia, len čo na to pomyslím. Povedala mi to mama po tom, čo som sa otcovi priznal, že som gej, a jeho reakcia nebola taká, akú by som si želal. No úprimne, radšej by som to nevedel.

15. Môjmu najlepšiemu kamarátovi ostáva 12 mesiacov života. Nechce, aby to niekto vedel, dokonca ani jeho rodina. Ničí ma, ako sa tvári, že sa nič nedeje…

Sad Jim Carrey GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: DiceSided7 / Reddit


Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
18
Fuuj
Fňuk Fňuk
112
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
35
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci a faktory, ktoré pôsobia na to, aký si utvoríš z človeka prvý dojem

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME