Desivé video človeka, ktorý hojdá dieťa na balkóne, ľuďom spôsobilo závraty

Video, ktoré vyvoláva príliš veľa otázok.

Zdroj: Shutterstock.com

Karanténa miestami spôsobuje poriadne zúfalé riešenia. Rodičia, ktorí so svojimi deťmi momentálne nemôžu ísť von na ihrisko, hľadajú mnohé rôzne spôsoby, ktorými svoje deti zabavia. Niekto svojmu dieťaťu pustí rozprávku alebo sa mu venuje pri spoločných aktivitách, iní si preniesli ihrisko na balkón.

Pred pár dňami sa na Reddite objavilo video, na ktorom hojdá osoba na balkóne dieťa. Zábavka na videu vyzerá veľmi nebezpečne, čo mnohých ľudí, samozrejme, rozrušilo. 

Prišiel tento rodič o rozum?

Predstav si, že sa ideš na chvíľu rozhliadnuť von oknom, prípadne sa nadýchať čerstvého vzduchu na svojom balkóne. Zrazu sa ti naskytne pohľad na to, ako niekto, zjavne rodič, hojdá dieťa. Na balkóne. Na siedmom poschodí. Najprv si myslíš, že sa ti len sníva, ale potom, ako si pretrieš oči, zistíš, že sa to naozaj deje.

Presne takýto nezvyčajný výjav sa podarilo zachytiť niekomu na video, ktoré sa objavilo ako príspevok na Reddite. To bolo pridané s popisom: „To, že nemôžeš ísť do parku, neznamená, že môžeš riskovať život svojho dieťaťa…“

Možno by video nikoho nerozrušilo, keby sa dieťa na hojdačke nehojdalo tak, že by mohlo kedykoľvek vypadnúť, čo by malo určite fatálne následky. Nečudo, že sa mnohým ľuďom, ktorí video videli, urobilo zle.

Niekomu video spôsobilo zimomriavky, iných sa okamžite zmocnil strach

Just because you cannot go to the park does not mean you can risk your childs life… from insaneparents

Pod videom sa okamžite objavili desiatky komentárov, v ktorých ľudia kritizovali nezodpovedné správanie človeka, ktorý dieťa na balkóne hojdá. V tomto momente je pod videom viac ako 2 000 komentárov a zväčša sa medzi komentujúcimi nájdu ľudia, ktorých video zhrozilo, alebo im dokonca spôsobilo nepríjemné pocity.

Viacerí ľudia podotkli, že ak sa chce dieťa hojdať, stále môže mať hojdačku vo vnútri, čo je oveľa bezpečnejšie ako spôsob, ktorý vidíme na videu. Našli sa aj ľudia, ktorí toto hojdanie obhájili tým, že to možno len z tohto uhla vyzerá tak nebezpečne a dieťa má pod sebou stále pevnú zem. Či už je to pravda, alebo nie, rozhodne to vyzerá nebezpečne.

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dnes je Medzinárodný deň mlieka. Toto je 19 zaujímavostí o tomto obľúbenom nápoji

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME