Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Karanténa miestami spôsobuje poriadne zúfalé riešenia. Rodičia, ktorí so svojimi deťmi momentálne nemôžu ísť von na ihrisko, hľadajú mnohé rôzne spôsoby, ktorými svoje deti zabavia. Niekto svojmu dieťaťu pustí rozprávku alebo sa mu venuje pri spoločných aktivitách, iní si preniesli ihrisko na balkón.

Pred pár dňami sa na Reddite objavilo video, na ktorom hojdá osoba na balkóne dieťa. Zábavka na videu vyzerá veľmi nebezpečne, čo mnohých ľudí, samozrejme, rozrušilo. 

Prišiel tento rodič o rozum?

Predstav si, že sa ideš na chvíľu rozhliadnuť von oknom, prípadne sa nadýchať čerstvého vzduchu na svojom balkóne. Zrazu sa ti naskytne pohľad na to, ako niekto, zjavne rodič, hojdá dieťa. Na balkóne. Na siedmom poschodí. Najprv si myslíš, že sa ti len sníva, ale potom, ako si pretrieš oči, zistíš, že sa to naozaj deje.

Presne takýto nezvyčajný výjav sa podarilo zachytiť niekomu na video, ktoré sa objavilo ako príspevok na Reddite. To bolo pridané s popisom: „To, že nemôžeš ísť do parku, neznamená, že môžeš riskovať život svojho dieťaťa…“

Možno by video nikoho nerozrušilo, keby sa dieťa na hojdačke nehojdalo tak, že by mohlo kedykoľvek vypadnúť, čo by malo určite fatálne následky. Nečudo, že sa mnohým ľuďom, ktorí video videli, urobilo zle.

Niekomu video spôsobilo zimomriavky, iných sa okamžite zmocnil strach

Just because you cannot go to the park does not mean you can risk your childs life… from insaneparents

Pod videom sa okamžite objavili desiatky komentárov, v ktorých ľudia kritizovali nezodpovedné správanie človeka, ktorý dieťa na balkóne hojdá. V tomto momente je pod videom viac ako 2 000 komentárov a zväčša sa medzi komentujúcimi nájdu ľudia, ktorých video zhrozilo, alebo im dokonca spôsobilo nepríjemné pocity.

Viacerí ľudia podotkli, že ak sa chce dieťa hojdať, stále môže mať hojdačku vo vnútri, čo je oveľa bezpečnejšie ako spôsob, ktorý vidíme na videu. Našli sa aj ľudia, ktorí toto hojdanie obhájili tým, že to možno len z tohto uhla vyzerá tak nebezpečne a dieťa má pod sebou stále pevnú zem. Či už je to pravda, alebo nie, rozhodne to vyzerá nebezpečne.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.