Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Karanténa miestami spôsobuje poriadne zúfalé riešenia. Rodičia, ktorí so svojimi deťmi momentálne nemôžu ísť von na ihrisko, hľadajú mnohé rôzne spôsoby, ktorými svoje deti zabavia. Niekto svojmu dieťaťu pustí rozprávku alebo sa mu venuje pri spoločných aktivitách, iní si preniesli ihrisko na balkón.

Pred pár dňami sa na Reddite objavilo video, na ktorom hojdá osoba na balkóne dieťa. Zábavka na videu vyzerá veľmi nebezpečne, čo mnohých ľudí, samozrejme, rozrušilo. 

Prišiel tento rodič o rozum?

Predstav si, že sa ideš na chvíľu rozhliadnuť von oknom, prípadne sa nadýchať čerstvého vzduchu na svojom balkóne. Zrazu sa ti naskytne pohľad na to, ako niekto, zjavne rodič, hojdá dieťa. Na balkóne. Na siedmom poschodí. Najprv si myslíš, že sa ti len sníva, ale potom, ako si pretrieš oči, zistíš, že sa to naozaj deje.

Presne takýto nezvyčajný výjav sa podarilo zachytiť niekomu na video, ktoré sa objavilo ako príspevok na Reddite. To bolo pridané s popisom: „To, že nemôžeš ísť do parku, neznamená, že môžeš riskovať život svojho dieťaťa…“

Možno by video nikoho nerozrušilo, keby sa dieťa na hojdačke nehojdalo tak, že by mohlo kedykoľvek vypadnúť, čo by malo určite fatálne následky. Nečudo, že sa mnohým ľuďom, ktorí video videli, urobilo zle.

Niekomu video spôsobilo zimomriavky, iných sa okamžite zmocnil strach

Just because you cannot go to the park does not mean you can risk your childs life… from insaneparents

Pod videom sa okamžite objavili desiatky komentárov, v ktorých ľudia kritizovali nezodpovedné správanie človeka, ktorý dieťa na balkóne hojdá. V tomto momente je pod videom viac ako 2 000 komentárov a zväčša sa medzi komentujúcimi nájdu ľudia, ktorých video zhrozilo, alebo im dokonca spôsobilo nepríjemné pocity.

Viacerí ľudia podotkli, že ak sa chce dieťa hojdať, stále môže mať hojdačku vo vnútri, čo je oveľa bezpečnejšie ako spôsob, ktorý vidíme na videu. Našli sa aj ľudia, ktorí toto hojdanie obhájili tým, že to možno len z tohto uhla vyzerá tak nebezpečne a dieťa má pod sebou stále pevnú zem. Či už je to pravda, alebo nie, rozhodne to vyzerá nebezpečne.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť