Desivý klaun Pennywise sa vracia! Mrazivý horor To: Kapitola 2 konečne prichádza do kín

Máme tu najlepší horor roka?

Zdroj: Warner Bros. US / moviestillsdb.com

Do slovenských kín konečne prichádza očakávané pokračovanie hororu To. Desivú druhú kapitolu opäť režíroval Andy Muschietti, a opäť sa v nej vrátime do zlovestného mestečka Derry. Od hrozných udalostí leta roku 1988 uplynulo 27 rokov. Členovia Losers Club sú dospelí a už dávno sa ich cesty rozdelili. V závere prvého filmu však prisahali, že ak sa Pennywise niekedy vráti, vrátia sa aj oni.

V Derry zostal len Mike (Isaiah Mustafa) a bude to práve on, kto zavolá ostatných členov späť do mestečka. Prastaré zlo v podobe krvilačného klauna Pennywisea (Bill Skarsgård) sa totiž opäť prebudilo a zanecháva za sebou smrť a chaos. Členovia Losers Club sa teda chystajú splniť prísahu a zničiť zlo raz a navždy.

V hlavných úlohách teraz už dospelých hlavných hrdinov uvidíme skvelých hercov ako James McAvoy (Bill), Jessica Chastain (Beverly), Jay Ryan (Ben), Bill Hader (Richie), Isaiah Mustafa (Mike), James Ransone (Eddie) a Andy Bean (Stanley).

Zároveň sa vrátia aj pôvodní detskí predstavitelia Losers Club, a síce Jaeden Martell (Bill), Sophia Lillis (Beverly), Jeremy Ray Taylor (Ben), Finn Wolfhard (Richie), Chosen Jacobs (Mike), Jack Dylan Grazer (Eddie) a Wyatt Oleff (Stanley).

Snímka bude mať úctyhodnú stopáž 169 minút a tvorcovia nám sľubujú, že sa môžeme tešiť na vskutku epické hororové zakončenie, ktoré z hlavy len tak nedostaneme. Prvý diel bol ohromným úspechom u divákov aj kritikov, takže očakávania nie sú malé.

Doterajšie ukážky však naznačujú, že Muschietti má aj druhý diel pevne v rukách a z prezentovaného materiálu sa zdá, že nás v kine naozaj čaká jeden z najlepších hororov roku. Na vlastné oči sa o tom presvedčíme už 5. septembra 2019, keď si To: Kapitola 2 odbije svoju premiéru.

Zdroj: Continental Film

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Problémy žien s kučeravými vlasmi, ktoré tie s rovnými nikdy nepochopia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME