Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Detektívna séria Na nože dostane tretí diel. Prvá ukážka odhaľuje jeho názov

Réžie sa opäť chopí Rian Johnson.


Geniálny detektív Benoit Blanc v podaní Daniela Craiga sa vráti v treťom zamotanom prípade. Film Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery opäť napíše a zrežíruje Rian Johnson. Doručí nám ho Netflix, informuje portál Bloody Disgusting.

Doteraz sme sa dočkali dvoch detektívok s Blancom: Na nože si odbilo premiéru v roku 2019, samostatný sequel Na nože: Glass Onion v roku 2022. Oba filmy si odniesli výborné recenzie aj divácke ohlasy. Získali aj nomináciu na Oscara za najlepší originálny scenár a viacero iných ocenení.

O čom bude chystaný tretí diel? To zatiaľ nevieme, ale režisér sa vyjadril, že Benoita Blanca čaká „doteraz najnebezpečnejší prípad“. Podľa nových informácií by si vo filme mali zahrať Andrew Scott, Cailee Spaeny či Josh O’Connor. Blanca, ako inak, opäť stvárni Daniel Craig.

„Začíname točiť tretí diel a som veľmi, veľmi nadšený, že môžem zdieľať oficiálny názov, ktorý trochu naznačuje, kam sa v príbehu vydáme,“ napísal Johnson na sociálnej sieti X (predtým Twitter).

Dodal tiež, že miluje klasické detektívky a hlavne to, „ako je tento žáner tvárny“. To, že Johnson je v podobných príbehoch ako doma už, napokon, dokázal v predchádzajúcich dieloch a tiež detektívnom seriáli Poker Face.

Sme teda veľmi zvedaví, čo si pre nás pripravil vo Wake Up Dead Man. Premiéra sa uskutoční na Netflixe v priebehu roka 2025.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.