Deti odmietli ísť s rodičmi na výlet. Tí sa šikovne vynašli

Radšej zobrali najvyťaženejšieho člena rodiny…

Zdroj: Cassie Langan / Facebook 

Dnešné decká nemajú práve veľký vzťah k prírode. Zatiaľ čo pre nás bolo trhanie lopúchov a bičovanie žihľavy vrcholom kultúrno-spoločenského vyžitia, im bohate stačí kochať sa krajinkami na instagramovom feede. Paráda.

Nadchnúť ich prechádzkou po čerstvom vzduchu je prakticky nemožné, a čo sa netočí okolo drámy na youtube či prehrotenej papule nemenovanej Kardashianky, to ide celkom mimo ich radar. O pravdivosti tohto tvrdenia sa na vlastnej koži presvedčili Chris a Cassie. Dvaja austrálski rodičia sa začiatkom minulého týždňa rozhodli zobrať svoje deťúrence na poznávací výlet do mesta Warrnambool.

Mesto sa nachádza v štáte Viktória a vrátane zábavného parku či piesočnatých pláží toho na trávenie voľného času ponúka naozaj kvantum. Preto sa nazdávali, že deti budú nadšené. Keď im však predostreli svoj plán, ostali nemilo prekvapení – reakciou ich detí bol značný nesúhlas. „To znie ako nuda, nechceme tam ísť,“ odbili rodičov nezaujaté ratolesti.

Gepostet von Cassie Langan am Freitag, 6. April 2018

Chris a Cassie boli, pochopiteľne, sklamaní, no nevôľou svojich deti sa nenechali odradiť. Výlet bol už koniec koncov naplánovaný, a keď nad ním nevďačné ratolesti ohrnuli nosom, rozhodli sa ich nahradiť niekým iným. Respektívne niečím – podľa slov matky najvyťaženejším členom ich domácnosti. Internetovým modemom.

Zobrali ho všade. Všade, kam mali namierené s deťmi. Do spomínaného parku, na obed v rýchlom občerstvení, na výstavu realistických miniatúr… a modem si svoju dovolenku, ako inak, náramne užíval. „Spravili sme mu pekný deň,“ píše Cassie vo svojom facebookovom príspevku, kde všetky jeho dobrodružstvá podrobne dokumentovala.

We asked our kids if they would like to go on a day trip to Warrnambool today and were met with the response 'that's so…

Gepostet von Cassie Langan am Sonntag, 12. Januar 2020

„Bol rád, že aspoň chvíľu nemusí počúvať to detské hašterenie,“ dodáva. Jej príspevok na sociálnej sieti zožal obrovský úspech a relaxujúci modem si za krátky čas vyslúžil viac ako 170-tisíc lajkov. Mnohí komentujúci ich nominovali na rodičov roka a tí, ktorí majú doma nevďačných faganov tiež, sa zaprisahali, že ich hack v budúcnosti určite využijú.

Zdroj: Cassie Langan / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena vymyslela skvelý biznis: Postará sa o to, aby si sa viac nemusel pozerať na svojich ex

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME