Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Detva: Medvede sa pohybujú v blízkosti domov

Medvede boli pozorované v rôznych častiach mesta.


Medvede sa pohybujú v blízkosti domov v Detve v rôznych mestských častiach. Informuje o tom primátor mesta Branislav Baran na webovej stránke mesta s tým, že medvede sa pohybovali v lokalitách – cintorín, amfiteáter, Nová Ves, Kamenná, Melišíkovci, Vilhanovci, Podkladie, Kostolná, Stavanisko a Skliarovo.

Pri pohybe a pobyte na týchto miestach radnica žiada občanov o maximálnu ostražitosť. „Mesto Detva aktívne spolupracuje so Zásahovým tímom pre medveďa hnedého na vyriešení situácie s medveďmi. Vedenie mesta je v kontakte s obyvateľmi zasiahnutými stretmi s medveďom a takmer každý večer trávime v teréne spolu so Zásahovým tímom pre medveďa hnedého Juh,“ dodal primátor.

Pri spozorovaní medveďa hnedého majú obyvatelia kontaktovať Zásahový tím pre medveďa hnedého Juh na čísle 0903 201 879 alebo mestskú políciu v Detve na čísle 0905 933 868.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.