9 druhov milovania, ktoré pozná každý človek v dlhodobom vzťahu

Od príliš dlhých reklamných prestávok, až po vŕzgajúcu posteľ v dome tvojich rodičov…

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Ak žiješ v dlhodobom vzťahu, alebo si už minimálne nejaký mal, tieto ilustrácie ti pravdepodobne prídu viac ako povedomé. A ak nie, tak takto zhruba vyzerá niekoľkoročné parkovanie v tej istej garáži.

1. Rýchlovka v úspornom režime

Keď sa vám obom nechce robiť totálne nič, ale akosi vás napokon aj tak zmohne nadržanosť a chtíč. Tak sa so značným sebazaprením privalíte k sebe a bez zbytočných kecov a romantických omáčok, ktoré sú už po rokoch decentne obohrané, idete na vec. Otázkou však zostáva, kto si to dnes odmaká…

2. Milovanie v dome tvojich rodičov

ArtCaveManiac / EMEFKA

Je skutočne úžasná vec, keď ti vŕzga posteľ. Snaha nevydávať zvuky a skoordinovať zásuny a škrípanie postele sa cení, ale väčšinou je aj tak nah*vno.

3. Keď už to je nejaký ten piatok

Veľa práce, povinností, upozornení na facebooku, a tak málo času. Niekedy si zavalený horou papierov, ktoré neúprosne čakajú na tvoju pečiatku. V údolí nezaplatených účtov, nákupných zoznamov a pri zisťovaní, čo to tak smrdí v chladničke, si na to prosto ani nespomeniete. O to príjemnejšie je následné pripomenutie.

4. „Voňavý“ ranný dych, ale to už je aj tak jedno

ArtCaveManiac / EMEFKA

Lebo po pár rokoch je už viera v to, že ten druhý nepapá a nekaká, nadobro zatratená. Už všetci vedia, že ten druhý riadne žerie a potom aj riadne s*rie, že kupovať osviežovač vzduchu na záchod to nezachráni a že ráno mu smrdí z úst, aj keby celú noc žul žuvačku. Tak načo sa budete pretvarovať?

5. Trošku ste sa prejedli…

ArtCaveManiac / EMEFKA

A teraz máte chuť na niečo celkom iné. Tento druh posteľných hier je určitým prejavom úprimnosti a otvorenosti vo vzťahu, keď jeden druhému dôveruje natoľko, že jeden malý prdík im určite vzťah nezborí.

6. Prekvapenie uprostred dňa

Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami a betónovými stenami bytovky, počas jednej prehnane dlhej reklamnej prestávky, sa to akosi zvláštne zvrtlo…

7. Najlepšie uzmierenie

ArtCaveManiac / EMEFKA

Jediná vec, čo zaručene zažehná každú hádku. A teraz nemyslíme tie lajbavé tri minúty, ktoré považuješ za heroický výkon, no pred kamošmi to radšej nespomenieš. Na konci takéhoto čísla väčšinou vypláva na povrch fakt, že ste všetky tie škaredé veci aj tak povedali len v návale hladu a predmenštruačných hormónov.

8. Príliš veľa promile v krvi

Pohlavné zbližovanie, pri ktorom si zaručene uvedomíš, že rovnováhu nestačí mať len v živote a na bankovom účte, ale aj doma v posteli. Pokiaľ, samozrejme, potajme netúžite dať vašej milovanej polovičke lakťovku do oka.

9. Experiment

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nepodarený experiment, ktorý obaja oľutujete v momente, keď je už príliš neskoro. A tak v snahe bezpečne vymaniť všetky svoje údy z útrob toho druhého, nenápadne pripomínate zápasníka sumo, ktorý uviazol v Matrixe. Ale čo už, veď po toľkom čase je aj táto nehoda aspoň niečo na okorenenie stereotypu.

Reagujte!
Grr Grr
11
Grr
Fuuj Fuuj
103
Fuuj
Fňuk Fňuk
14
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
17
Uups
Haha Haha
551
Haha
Woow Woow
17
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec photoshopuje postavy z disneyoviek do svojho života. Výsledok ťa pobaví (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME