Deväťročný chlapec na letisku ušiel rodičom. Chcel sa povoziť na batožinovom páse

„Malé dobrodružstvo pred dobrodružstvom.“

Zdroj: shutterstock

Pre väčšinu z nás cesta lietadlom nie je nič bežné a ide o výnimočnú udalosť, na ktorú sa treba poriadne pripraviť. Prichystať si všetky potrebné doklady a na letisku sa správať presne podľa pokynov. Ten druhý bod býva často problémom pre deti (prípadne opilcov).

Niektoré deti sú jednoducho také – môžeš im všetko vysvetliť a požiadať ich o to, aby naozaj poslúchali. Cesta lietadlom je dôležitá a aj malý zádrh môže spôsobiť, že zmeškajú let. Čo si z toho odnesú? Cestovanie budú brať ako skvelú príležitosť poriadne sa vyblázniť a spôsobiť malér. Hlavne ak na letisku uvidia takúto super hračku.

shutterstock

Kamery na letisku v Minneapolise zachytili niečo, čo zvyčajne vidíme len vo filmoch: deväťročný mládenec neodolal pásu na prepravu batožiny a rozhodol sa poriadne sa na ňom povoziť. Veď doma také nemajú, škoda nevyužiť príležitosť!

Incident sa odohral v sobotu okolo 13:00. Pracovníci letiska po spozorovaní chlapca na kamere okamžite zastavili pás, vrhli sa do akcie a snažili sa ho dolapiť. Malý však preskočil na ďalší pás, čím im prácu skomplikoval a unikal im štyri minúty.

Nezbedný chalan bol členom asi 20-člennej skupiny ľudí. V takomto stádočku nie je ťažké uniknúť dohľadu dospelých a ľahko sa prešmyknúť na zakázané miesto. Všetci boli zaneprázdnení prekladaním batožiny a stratu dieťaťa si nikto z nich nevšimol.

Neposedného chlapca sa teda podarilo úspešne navrátiť rodine. Nikto sa nezranil a nenastalo ani výrazné narušenie fungovania letiska. Prípadom sa zaoberá letisková komisia Metropolitan Airports Commission. Jej hovorca Patrick Hogan chlapcovo počínanie opísal ako „malé dobrodružstvo pred dobrodružstvom“.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Víno, ktoré bolo vo vesmíre, bude na predaj za šialenú cenu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME