Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Mladý párik Kelsey a Elliot poslali pozdrav z ich spoločnej dovolenky v Turecku rodičom Kelsey. Neuvedomili si však, že aj pri selfičkách treba postupovať opatrne a nerobiť unáhlené rozhodnutia, ako odoslanie fotky bez detailnej prehliadky obsahu.

Z fotiek o zrkadlo sa toho človek dozvie veľa… napríklad, akú zubnú pastu a kefku kto používa, aký štýl mali či nemali rodičia, keď vyberali obkladačky do kúpeľne, aký dezodorant používaš alebo ako veľmi poriadkumilovný typ človeka si.

Rodičia 22-ročnej Kelsey sa však z dcérinej tureckej zrkadlovky dozvedeli niečo, čo zjavne malo zostať tam, kde sa to stalo – v hotelovej izbe v Turecku. Ako to už býva v hotelových izbách, pod zrkadlom zvykne byť umiestený stolík na odkladanie kozmetiky a veci tomu príbuzných – napríklad aj lubrikantov.

Kelsey a Elliot si spravili takúto nevinnú fotku a Kelsey ju poslala svojej mame. Tá by si možno na fotke ani nič podozrivé nevšimla, keby nebolo technologicky zdatného otecka mladej slečny, ktorý si fotku priblížil, a čo nevidí? Krikľavú fľaštičku Durex – Saucy Strawberry. Mama na dcérin pozdrav reagovala správou: Ocko odkazuje, že pekná fotka, hlavne tá Durex fľaštička je milá.

Kelsey sa márne snažila zachrániť si pred rodičmi reputáciu klamstvom, že to je Elliotov krém na koleno, jej otec, bohužiaľ, vedel zoomovať, takže nepomohlo ani menšie klamstvo. Kelsey sa na vzniknutej situácii riadne pobavila, zatiaľ čo Elliot sa cítil značne zahanbene. Chudák chlapec no… na zvítanie sa s priateľkinými rodičmi po návrate z dovolenky sa určite tešiť nebude…

Zdroj: unilad.co.uk


Sjuuz

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.