Dievča poslalo rodičom fotku z dovolenky. Zabudlo však orezať chúlostivý detail

Na túto fotku z dovolenky nikto tak rýchlo nezabudne.

Zdroj: bennimmo / pixabay.com, _k3lsxo / twitter.com (úprava redakcie)

Mladý párik Kelsey a Elliot poslali pozdrav z ich spoločnej dovolenky v Turecku rodičom Kelsey. Neuvedomili si však, že aj pri selfičkách treba postupovať opatrne a nerobiť unáhlené rozhodnutia, ako odoslanie fotky bez detailnej prehliadky obsahu.

Z fotiek o zrkadlo sa toho človek dozvie veľa… napríklad, akú zubnú pastu a kefku kto používa, aký štýl mali či nemali rodičia, keď vyberali obkladačky do kúpeľne, aký dezodorant používaš alebo ako veľmi poriadkumilovný typ človeka si.

Rodičia 22-ročnej Kelsey sa však z dcérinej tureckej zrkadlovky dozvedeli niečo, čo zjavne malo zostať tam, kde sa to stalo – v hotelovej izbe v Turecku. Ako to už býva v hotelových izbách, pod zrkadlom zvykne byť umiestený stolík na odkladanie kozmetiky a veci tomu príbuzných – napríklad aj lubrikantov.

Kelsey a Elliot si spravili takúto nevinnú fotku a Kelsey ju poslala svojej mame. Tá by si možno na fotke ani nič podozrivé nevšimla, keby nebolo technologicky zdatného otecka mladej slečny, ktorý si fotku priblížil, a čo nevidí? Krikľavú fľaštičku Durex – Saucy Strawberry. Mama na dcérin pozdrav reagovala správou: Ocko odkazuje, že pekná fotka, hlavne tá Durex fľaštička je milá.

Kelsey sa márne snažila zachrániť si pred rodičmi reputáciu klamstvom, že to je Elliotov krém na koleno, jej otec, bohužiaľ, vedel zoomovať, takže nepomohlo ani menšie klamstvo. Kelsey sa na vzniknutej situácii riadne pobavila, zatiaľ čo Elliot sa cítil značne zahanbene. Chudák chlapec no… na zvítanie sa s priateľkinými rodičmi po návrate z dovolenky sa určite tešiť nebude…

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Babka odhalila dospelácke hračky svojho vnuka: Myslela si, že sú to termo ponožky a obula si ich

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME