Dievča sa po prehýrenej noci zobudilo vedľa neznámeho psíka

Dali mu meno Violet, lebo tak sa volal gin, ktorý ich predchádzajúcu noc odrovnal…

Prepité noci by neboli tým pravým orechovým bez nepríjemných či prekvapivých ranných zistení. Hovory či zúfalé esemesky smerované na čísla bývalých partnerov, roztrhané džínsy alebo prebudenie v krabici z nedojedenej pizze so šampiónom v pravej nosnej dierke, už patria k starej známej obohranej klasike. No doniesť si domov cudzieho psa? To už je celkom iná káva.

Toni Robinson

Toni Robinson povýšila vyčíňanie v podnapitom stave na celkom nový level v momente, keď cestou domov z baru spozorovala v parku psa. Len v hlave opantanej alkoholom môže skrsnúť idea napchať si ho pod šaty, prepašovať ho do kamarátkinho domu a vôbec pri tom nemyslieť na fakt, že štvornohého chlpáča pravdepodobne postrádajú jeho majitelia. „Dali sme mu meno Violet, keďže v tú noc nás práve takto doriadil gin s názvom Palma Violet,“ hovorí Toni, ktorá vraj psa vôbec neukradla. Celý incident zvalila na svoje – vraj naozaj existujúce – opité alterego Patriciu (áno, smrteľne vážne).

Toni Robinson

Opité slečny sa takmer hneď po príchode domov, bohatšie o jedného člena, spolu s ním uložili do postele. Precitnutie teda prišlo až ráno, kedy si obe uvedomili, že pes nie je ich a pravdepodobne si ho teda nemôžu nechať. Vyhľadali majiteľov, ktorí im vďaka radosti z nájdenia ich domáceho miláčika, akosi zabudli vypláchnuť žalúdky. Celá situácia sa teda vyvŕbila do šťastného konca, no len boh vie, čo bude nasledovať najbližšie, keď bude Toni hľadať pravdu na dne pohárika. Toto totiž nebol jediný únos tohto druhu, v ktorom mala Toni, pardon Patricia, prsty. Po prehýrenej noci sa totiž vedľa neznámej psej tváre zobudila už trikrát! Náhoda? Ja si myslím, že nie.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/paranoid-coincidence-meet-the-robinsons-tocDX7CPeYWTC)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: Toni Robinson

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovák zaparkoval nákladné auto tak, že aj keby to trénoval roky, tak sa mu to takto nepodarí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME