Pondelok 23.5.2022
sk
Želmíra
cz
Vladimír, Vladimíra

Len veľmi zriedkavo sa nám podarí poučiť z chýb ostatných. Väčšinou musíme na hubu spadnúť sami, aby sme z toho vyšli o čosi múdrejší. Musíme si nechať zlomiť srdce, aby sme pochopili, že keď má niekto päťdesiat „dobrých“ kamarátov opačného pohlavia a ani jedného toho svojho, asi tu niečo nehrá. Alebo ostrihať ofinu, aby nám došlo, že vyzeráme ako totálni idioti.

No a z času na čas si musíme na ksicht nacápať kurkumovú masku, aby sme zistili, že look Barta Simpsona nám naozaj nepristane. Presne to zistila aj táto slečna z TikToku. Internetom koluje veľa receptov na prípravu domácej masky. Cukrové, jogurtové, medové, je ich kvantum, a keďže teraz máme všetci voľného času habadej, je len pochopiteľné, že sa chceme hýčkať.

Shutterstock

V tomto prípade to však nedopadlo najlepšie. „V poslednej dobe sa mi v oblasti pier tvoria vyrážky a nechcem ich vytláčať, keďže sú veľmi citlivé. Preto som si na internete našla DIY kurkumovej masky na pleť,“ hovorí vo videu Lauren, na TikToku ako @laurenjrennie. Rozhodla sa ju teda vyskúšať a… a tak. Nič viac sa na to povedať nedá.

Kvôli pleťovej maske vyzerá ako nepodarená rozprávková postavička

Kurkumová maska by mala mať na pleť blahodarné účinky. Mala by zmierňovať vyrážky, vrásky, upokojiť podráždenú pleť – to všetko sa o nej Lauren dočítala. Len sa všetci zabudli zmieniť o tom, že pol roka po aplikácii nemôžeš vytiahnuť päty z domu, lebo budeš kompletne žltý. Ale čert to ber, veď aj tak je karanténa, nie?

@laurenjrennie

It’s the ✨chaos✨ for me, how’s your Friday? #fyp #scottishtiktok #funny

♬ Oh No – Kreepa

„Po tom, čo som si dala masku na tvár, mi hneď udrelo do očí, že mám žltú celú ruku. Tak si kladiem otázku… keď si ju dám dole, budem vyzerať ako mesiačik?!“ pýta sa sama seba vo videu. Hneď po tejto otázke nasleduje dramatický prestrih a stotinu sekundy nato už všetci vieme odpoveď. Áno. Áno, presne tak budeš vyzerať.

Lauren ďalej podotkla, že má ísť večer s otcom na nákup a naozaj veľmi dúfa, že mejkap túto parádu zakryje. O tom by sa dalo polemizovať. Po dôkladnom peelingu žltá farba trochu vybledla, no slečna stále vyzerala, akoby mala neidentifikovateľný zdravotný problém. Nuž, aspoň budeš vedieť, ak by si v budúcnosti mal potrebu skúsiť niečo podobné, ale treba uznať, že taký zlý nápad to zase nebol. Teraz sa na jej vyrážky už totiž určite nikto pozerať nebude.

Zdroj: laurenjrennie / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť