Utorok 27.9.2022
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš

Fyzikálne zákony sa nevolajú zákonmi len tak pre nič za nič. Tento titul znamená, že sú dané a na rozdiel od našich slovenských, ktoré zmetie pod koberec prosté „skutok sa nestal“, aj neporušiteľné. Alebo žeby predsa?

Nedávno sa na internete objavilo video slečny, ktorá si s gravitáciou ťažkú hlavu nerobí. Hoci očividne nemá krídla, na chvíľu si polietala… ak teda tento krkolomný saltopád vôbec možno nazvať letom. Jej sestra, Myka Shae z amerického Texasu, sa 18. mája podelila na svojom instagrame o spomienku, ktorá nechala ľudí v nepríjemnom pomykove.

„Rok 2020 v kocke… Prajem vám pekný pondelok! Dúfam, že vás moja sestra rozosmeje minimálne tak, ako rozosmieva mňa, keď to pozerám stále dookola,“ píše Myka k inkriminovanému videu. To zachytáva slečnu, ktorá sa chcela na lane zhupnúť do vody. Namiesto hladkého pristátia však čelila zrážke s neviditeľným predmetom, alebo to tak minimálne aspoň vyzeralo.

https://www.instagram.com/p/CAVFKY7g_aV/

Video sa okamžite stalo virálom a momentálne má už viac ako 160-tisíc pozretí. Vďačí za to pravdepodobne záhade, ktorú všetkým divákom predostrelo – ako je možné, že sa človek odrazí prakticky od ničoho? Čo sa tam vlastne stalo? V pozadí možno počuť prekvapivé zvuky kamarátov, keď si všimli, že dievča svoj pád okorenilo kaskadérskym počinom, no to vôbec nič nevysvetľuje.

V komentároch sa začalo vo veľkom debatovať a polemizovať

mykashaee / Instagram
mykashaee / Instagram
mykashaee / Instagram
mykashaee / Instagram
mykashaee / Instagram
mykashaee / Instagram

Postupom času si však stále viac ľudí začalo všímať detail, ktorý sa na prvý pohľad prehliadol. Okrem veľkého lana, na ktorom sa dievča hojdalo, bolo v zábere ešte jedno čierne, podstatne tenšie. Práve to sa jej s najväčšou pravdepodobnosťou zavadilo o nohu a spôsobilo spomínaný „glitch v reálnom živote“.

„Niekoľkokrát sme to pozerali s kamarátkou, dôkladne to analyzovali a dospeli sme k záveru, že na začiatku videa možno vidieť tenké čierne lano. To sa jej asi zachytilo o stehno. Ku koncu videa, keď už dievča nie je v zábere, si môžete všimnúť, že sa lano odrazilo späť,“ napísala jedna instagramová užívateľka. A vzhľadom na to, že sa autorka príspevku ani jej sestra ešte nevyjadrili, nám asi neostáva iné, len sa s týmto záverom stotožniť.

Zdroj: mykashaee / Instagram 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť