10-ročné dievča vyrobilo “záves“, vďaka ktorému môže bezpečne objímať starých rodičov

Skvelý nápad!

Zdroj: Facebook Lindsay Lindsay

Koronavírus zasiahol do našich životov a museli sme sa mu prispôsobiť. Rúška a bezpečná vzdialenosť sú súčasťou našich životov rovnako ako to, že ľudí, ktorých máme veľmi radi, sme nevideli a neobjali aj mesiace.

10-ročné dievča sa už nevedelo dočkať, kedy objíme svojich starých rodičov, a nechcelo sa jej čakať, kým vírus pominie. Preto zostrojila špeciálny vynález, vďaka ktorému mohla svojich starých rodičov bezpečne objať. Jej výtvor sa objavil na facebooku, kde si získava obrovský obdiv.

Karanténa nás oddelila od najbližších

Keďže je koronavírus nebezpečný hlavne pre starých ľudí a vírus môže prenášať ktokoľvek, aj napriek tomu, že nemá príznaky, odporúča sa s touto skupinou ľudí nestretávať. Do tej však patria aj naši milovaní starí rodičia. Mnohé deti sú zvyknuté tráviť so starými rodičmi veľa času a vírus ich momentálne rozdelil. Ak ich však nechceš ohroziť, tak sa s nimi radšej nestretávaš.

10-ročná Page sa už nevedela dočkať, kedy konečne objíme svojich starých rodičov, preto sa na internete nechala inšpirovať a našla spôsob, ako ich bezpečne vyobjímať. Vytvorila totiž akýsi záves medzi dverami, ktorý má rukávy pre dvoch ľudí a môžu sa tak bezpečne objať. Záves s pomocou rodičov upevnila o dvere a zabezpečila aj rukávy, ktoré sú k nemu pripevnené.

Gepostet von Lindsay Lindsay am Freitag, 8. Mai 2020

Príspevok s týmto vynálezom ihneď zožal úspech a ľudia malú slečnu zahrnuli pochvalnými komentármi. Viacero ľudí sa zhodlo v tom, že je to skvelý nápad. Mnohých to, samozrejme, dojalo, keďže sa nachádzajú v podobnej situácii a nemôžu už niekoľko dlhých týždňov objať svoje vnúčatá.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bekim: Ľútosť ešte nikdy nič dobré nespravila. Po nehode som sa bál, že si už nikdy nezat*tkám


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME