Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Dievčatko prepašovalo do školy rybičku vo fľaši na vodu. Cez prestávku na ňu však pozabudlo a napilo sa z nej

Mama po telefonáte zo školy skoro odpadla.


Pokiaľ máš menej ako desať rokov a od zeme ťa nevidno, je tvojou zákonnou povinnosťou zhostiť sa každého zvieraťa, ktoré prejde okolo. Alebo sa o to minimálne pokúsiť. Deti sú skrátka také a netvár sa, že nie. Od psov, cez holuby až po háveď zo záhrady, z ktorej mala mama infarktové stavy – ešte teraz musíš mať v živej pamäti, ako si sa ju snažil presvedčiť, že práve táto dážďovka bude ideálnym domácim miláčikom.

Toto dievčatko však malo opačný problém. Nemuselo prosiť rodičov o domáce zvieratko, lebo jedno už doma malo. Akosi však zatúžilo ukázať ho spolužiakom, a keďže iniciatíve sa najmä v tomto veku naozaj medze nekladú, rozhodlo sa konať. Prepašovalo svoju rybičku do školy tým najbizarnejším možným spôsobom.

Nečakané prekvapenie vo fľaši s vodou

Športový komentátor z New Jersey Connor Hughes sa nedávno na Twitteri podelil o úsmevnú príhodu so svojou prešibanou neterkou z druhého kolena. „Ako čerstvo ženatý som nedávno začal s polovičkou rozoberať otázku detí,“ píše v príspevku, ktorý má momentálne na sociálnej sieti tisíce lajkov. „Po tejto správe od mojej sesternice som dospel k záveru, že ešte nie som pripravený.“

Aby sme to skrátili, sesternica mu zreferovala dcérin nedávny výlet do školy. Nejaký čas po tom, čo ju tam odprevadila, dostala telefonát od vedenia, v ktorom jej bolo oznámené, že jej dcéra priniesla do školy rybičku. Vo fľaši na vodu – respektíve v malom poháriku slúžiacom na rovnaké účely. „Preboha a pila z nej?“ opýtal sa šokovaný strýko, na čo mu bolo odpoveďou, že áno. „Počas desiatovej prestávky. Očividne na ňu zabudla.“

Ľudia na internete mali zmiešané reakcie. Zatiaľ čo jedna strana sa strachovala o rybičku, ktorá musela utrpieť šok, a nedokázala pochopiť, ako toto môže jednému rodičovi ujsť, ďalší presne vedeli ako. „Deti sú bláznivé. Keď mal môj syn 3 roky, babka začala cítiť zo sedačky strašný smrad. Vysvitlo, že malý napchal do vankúša kopec surových vajec, lebo chcel bábätká, ale nemal dobré hniezdo,“ podelila sa o ďalšiu komickú príhodu jedna z komentujúcich.

Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.