Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Dievčatko so šibalským úsmevom zo slávneho memečka zomrelo. Malo len 16 rokov

Tragickú správu oznámila na sociálnych sieťach jej rodina.


Meno Kailia Posey ti možno nič nehovorí, ale meme s jej tvárou si na internete už celkom určite videl. Ako píše portál LADbible, Kailia sa preslávila svojím šibalským úsmevom, ktorý sa veľmi rýchlo stal súčasťou rôznych memečiek.

Fotografia pochádza z reality šou Toddlers & Tiaras, ktorá sa vysielala v rokoch 2009 až 2013 a sledovala životy rodín, ktorých malé dcérky sa rozhodli zúčastniť rôznych súťaží krásy. Ešte ako trojročná sa jej zúčastnila aj Kailia. Teraz však dorazili mimoriadne smutné správy.

Kailia Posey vo veku 16 rokov zomrela. Na internete to oznámila jej matka Marcy Posey Gatterman. „Nemám žiadne slová ani myšlienky. Moje nádherné dievčatko je preč,“ napísala. „Prosím, doprajte nám súkromie, aby sme mohli trúchliť nad stratou Kailie.“

Vzala si život

Washingtonská polícia potvrdila, že Kailiu našla bez známok života v parku Birch Bay State Park. Príčina úmrtia nebola zverejnená, ale portál Daily Mail napísal, že Kailia spáchala samovraždu, čo napokon potvrdila aj jej matka.

Len pred niekoľkými dňami oslávila 16. narodeniny a zúčastnila sa školského plesu, kde na prvý pohľad žiarila šťastím. Bola prváčkou na strednej škole Lynden High School, kde pôsobila ako roztlieskavačka a stále sa venovala aj súťažiam krásy.

Cudzí jej nebol ani tanec či herectvo (objavila sa vo filme Eli z roku 2019 od Netflixu). Plánovala študovať na vysokej škole a stať sa leteckou pilotkou. Podľa jej matky u nej musel nastať silný skrat, ktorý vyústil v rozhodnutie vziať si život.

Správa o jej smrti zasiahla mnohých jej priaznivcov. Jej sociálne siete sa zaplnili vyjadrením úprimnej sústrasti a želaním mnohých síl Kailinej rodine.

I don’t have words or any thoughts. A beautiful baby girl is gone. Please give us privacy as we mourn the loss of Kailia. My baby forever.

Posted by Marcy Posey Gatterman on Monday, May 2, 2022

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť