Diktátor Kim Čong-un prišiel na summit do Singapuru aj s vlastným záchodom. Dôvod vás pobaví!

Keď máš moc a peniaze môžeš všetko.

Pred dvoma dňami pricestoval do Singapuru, štátu juhovýchodnej Ázie, Kim Čong-un. Dôvodom je dôležité stretnutie, na ktorom nesmie chýbať ani prezident USA, Donald Trump. Hoci by malo byť hlavnou témou ukončenie severokórejského jadrového programu, nás zaujalo niečo celkom iné. Severokórejsky vodca nič nenechal na náhodu a na summit sa dobre pripravil.

Len si to predstav. Prechádzaš sa po uliciach mesta a zrazu ti treba na cikať. Rozmýšľaš, či sa ti neoplatí radšej počúrať ako s potom na čele hľadať verejné toalety, ak vôbec v tvojom meste sú. Tak presne tieto situácie nemusí riešiť Kim Čon-un, pretože ten betár nosí so sebou svoj vlastný záchod.

Korean Central News Agency

Kim Čong-un prezradil, že vždy, keď cestuje, berie so sebou niekoľko toaliet, ba dokonca má jednu aj vo svojom Mercedese. Daily NK, stránka, ktorá sa zaoberá správami zo Severnej Kórey, ešte v roku 2015 uverejnila: ,,Toalety sa nenachádzajú len v jeho osobnom vlaku, ale v akýchkoľvek malých či veľkých autách, s ktorými cestuje, ba dokonca aj v špeciálnych vozidlách, ktoré sa určené do horského terénu či snehu“.

Prečo si teda berie so sebou prenosné toalety, keď môže ísť do tých najluxusnejších hotelov sveta a tam nechať svoj biologický materiál? Má to jedno vysvetlenie. Akékoľvek informácie o zdravotnom stave Kima musia byť zahalené rúškom tajomstva. Nikto sa nesmie dozvedieť nič o jeho živote a obzvlášť nie o tom, či náhodou netrpí nejakou diagnózou. Čudné nie?

TASR/ AP

Tajomstvo zdravia severokórejského lídra je očividne prvoradé. ,,Namiesto používania verejných toaliet, vodca používa tie svoje,“ prezradil bývalý člen jeho stráže. Zároveň dodal, že exkréty vodcu obsahujú informácie o jeho zdravotnom stave a tie musia byť prísne strážené. Podľa Daily NK, Kimov moč a fekálie sa pravidelne vyšetrujú na kontrolu ochorení a iných zdravotných ukazovateľov.

Zdá sa, že čo sa stane v Singapure nezostane v Singapure, pretože Kim aj svoj biologický arzenál berie naspäť do Severnej Kórey. Nuž, po toľkých výdatných chodoch jedla za deň a singapurských špecialitách, budú mať ,,severokórejskí odborníci na fekálie“ naozaj radosť.

Zdroj: businessinsider.com
Titulná fotka:

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ironické ilustrácie dnešnej doby, ktoré majú skutočne niečo do seba

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME