Disneyovka Aladin bude plná akcie, humoru, romantiky a skvelej hudby. Vyrazíte do kina?

Hraná verzia známeho animáku dorazí tento týždeň.

Zdroj: Walt Disney Pictures / moviestillsdb.com

Už čoskoro sa do našich kín dostane ďalšia hraná adaptácia známej disneyovskej animovanej klasiky. Tentokrát sa môžeme tešiť na Aladina, ktorého nám doručí zručný režisér Guy Ritchie (Sherlock Holmes, Kráľ Artuš: Legenda o meči). Opäť tak budeme sledovať, ako sa mladý pouličný zlodejíček s dobrým srdcom, Aladin, zamiluje do krásnej Jazmíny.

Dostať sa k nej však nie je vôbec jednoduché. Všetko sa však pre Aladina zmení, keď objaví zázračnú lampu s bláznivým džinom. Ten mu môže splniť tri želania a dostať ho tak k vytúženej princeznej. Aladin však bude musieť čeliť zlému vezírovi Jafarovi, ktorý má svoje vlastné temné plány.

Podľa doterajších ukážok sa zdá, že tvorcovia budú rešpektovať originálny animák z roku 1992, avšak dodajú mu na zaujímavom vizuálnom stvárnení. V muzikálovom fantasy príbehu tak nebude núdza o epické zábery či napínavé akčné scény, ako aj skvelé hudobné čísla.

Niet pochýb o tom, že najlepšie tieto scény vyniknú na veľkom plátne v IMAXe. Ukážky totiž sľubujú epickú, svižnú, zábavnú a herecky výbornú rodinnú jazdu. Čo sa týka piesní, mali by sme začuť známe melódie z originálu, ale aj nové skladby. Postaral sa o ne Alan Menken, ktorý mal na starosti hudbu už pri animovanom Aladinovi.

Koho však uvidíme v hlavných úlohách? Postavu Aladina si zahrá Mena Massoud, jeho lásku Jazmínu stvárni Naomi Scott a džin bude mať tvár Willa Smitha. Zlého čarodejníka Jafara si strihne Marwan Kanzari a v ďalších rolách sa objavia aj Navid Negahban, Nasim Pedrad, Billy Magnussen a Alan Tudyk. Do slovenských kín sa Aladin dostane už 23. mája 2019.

Zdroj: Saturn Slovakia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Problémy "moderných" párov dnešnej doby, nad ktorými často krútime hlavou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME