Najdivnejšie zoznamky na internete pre ľudí s netypickým vkusom na partnerov

Ak si divný, škaredý alebo rád prdíš, tieto zoznamovacie portály sú pre teba ako stvorené.

Zdroj: Shutterstock

Každý si zaslúži nájsť lásku. Presne takýmto heslom sa riadia aj nasledujúce zoznamovacie portály, ktorých zakladatelia sa rozhodli pokryť záľuby či úchylky svetového obyvateľstva. Autori týchto zoznamiek sa rozhodli cieliť svoje weby len pre určitý okruh zblúdilých duší, a preto veríme, že aj keď sú niektoré z nich poriadne bizarné, našli si svojich priaznivcov.

Zoznamka pre škaredých

Povedzme si pravdu – niekomu, bohužiaľ, tá svinská teta sudička do vienka veľa krásy nehodila. Ale! Vnútorne pekní ľudia, ktorí si to uvedomili, vytvorili stránku theuglybugball.com a združujú jedincov, hľadajúcich rovnako škaredú polovičku. Je to svojím spôsobom kruté, ale ako najlepšie čeliť realite, aby si nemusel plakať doma v kúte, keď nie takto?

Ugly Tina Fey GIF - Find & Share on GIPHY

Zoznamka pre ľudí, ktorým haraší a majú na to papier

Človek by povedal, že človek so schizofréniou bude odsúdený na ocot. Portál nolongerlonely.com zbúral všetky naše necitlivé chrapúnske názory a umožnil takýmto ľuďom neskrývať sa kvôli chorobe. Máš bipolárnu poruchu? Rád sa pri radovánkach bičuješ? Trpíš paranojou? Neváhaj.

Pôsobí medzinárodne, teda aj vrátane Slovenska. Len si treba dávať pozor na to, aby to aspoň sčasti ladilo. Dvaja námesační či chorobne agresívni by totiž nemuseli byť najbezpečnejšia dvojka.

Pre milovníkov prdenia

Vraj by sme si mali nájsť partnera so spoločnými koníčkami. Okej, veď nebudeme súdiť, každý je nejaký. Chlapi si už konečne môžu dať pred rande fazuľu s párkom bez výčitiek a ich partnerky nebudú pindať, práve naopak. Výstižnejší názov pre túto zoznamku ako fartpartners.com asi neexistuje.

Shutterstock

Pre osamelé marihuanové duše

Prečo fajčiť sám? To je ich základné motto. Ak máš už dosť nadávok od frajerky, že vyfajčíš za deň viac jointov ako stará Fazekašová marsiek, kašli na to a nájdi si svoju spriaznenú dušu na my420mate.com. Aj húliči potrebujú viac lásky. A trávy. A kontaktov na dílerov.

Zoznamka pre ženy za mrežami

Stretnutie vo väznici raz za mesiac, jeden telefonát týždenne a žiadne neopodstatnené obavy z partnerkinej prípadnej nevery. No nie je to vysnívaný vzťah? Stačí sa registrovať na womenbehindbars.com a vybrať si svoju trestankyňu. Už teraz vidíme tie insta fotky dvoch rúk dotýkajúcich sa za plexisklom. #couplegoals.

Shutterstock

Pre alergikov

Alergia spája. Spoplatnená stránka www.singleswithfoodallergies.com obsahuje lákavé kategórie, napríklad „bez mlieka a dynamický“, alebo „sexi celiatici“. Aspoň nehrozí situácia, keď tvoj milý na prvom rande nepríjemným spôsobom zistí, aká špeciálna prísada šéfkuchára sa nachádza v tej steakovej omáčke. Po tom, ako mu napuchne tvár a začne sa dusiť, na to chceš prísť aj ty. Arašidy? Kakao? Ľanové semienka?

Bonus – Zoznamka pre dvojníkov

Zoznamka FindYourFaceMate už, bohužiaľ, nefunguje, no v našom zozname si určite zaslúži pamätné miesto. Táto zoznamka bola ideálna pre tých, ktorí sa páčia sami sebe a chceli by sa po zvyšok života pozerať na svoj zjav, len opačného pohlavia. Hodila sa aj v prípade, ak si chcel zachovať svoju genetickú výbavu a fráza „Ako by ich jedna mater mala“, by v tvojom živote razom nabrala úplne iný rozmer.

Shutterstock


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Spoznáš slovenské hrady a zámky na základe kreslených obrázkov?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME