Divné mobilné aplikácie, ktoré by radšej ani nemuseli existovať

Lebo kto by si už len chcel dekorovať svoje prirodzenie?

Isto si si aj ty niekedy stiahol úplnú idiotinu, nad ktorou sa ti rozum zastavil už hneď po otvorení. Maximálne si s ňou vydržal päť minút a už nikdy neotvoril alebo si ju rovno poslal do teplých krajín. Od akože dosky na krájanie, cez hru ťahaj toaletný papier či vytláčač vyrážok až po fajčenie virtuálnej cigarety. Nasledujúce appky to celé však posunuli na ešte vyššiu úroveň a pridali sexizmus, nechutnosti či trocha čierneho humoru so štipkou xenofóbie. Sú pekným príkladom toho, že aj vývojári aplikácií by si mali občas dopriať dovolenku.

fici.sk

Lick

Aplikácia, ktorá otestuje tvoje jazykové zručnosti. Nie však také, ktoré by si mohol uviesť v životopise spolu s úrovňou B2 – stredne pokročilý. Neviem, či sa dá byť expert v lízaní mobilu, no ale však zistíš. Oblížeš displej a appka ti vyhodnotí, ako ti to s jazykom ide. Len keď sa zamyslíš, kde všade si tie tvoje prsty pchal a čo za sajrajt z nich musíš mať na displeji, neviem neviem. Ak to stále z nejakých dôvodov chceš skúsiť a nechceš skončiť na infekčnom, troška sa pred tým povenuj čisteniu tvojho smartfónu.

http://lickthisapp.com/

Places I’ve Pooped

Už z názvu je to jasné o čo ide, ale ak máš dlhý kábel alebo len nie si zdatný v angličtine, ide o chutnučkú aplikáciu, kde vykonávanie potreby naberá vyšší zmysel. Jednoducho v nej označíš oblasť, kde si bol práve na „tlačovke“. Táto kedysi diskrétna činnosť sa tak teraz stáva perfektnou príležitosťou s kamošom súťažiť, kto os*rie viac záchodov v meste. Nuž, proti gustu žiaden dišputát. Ľudí už dávno prestalo baviť čítanie novín či zloženie osviežovača vzduchu na záchode.

itunes.apple.com

D*ckorate

Bohužiaľ áno, je to tak, ako to znie. Naozaj nevábna slovná hračka. Znova pre tých menej chápavých – je to mix anglických slov d*ck + decorate. Seriózne recenzie na nete nenájdeš, veď kto by ich aj robil, keďže na to potrebuješ vymyslieť minimálne päť neofenzívnych termínov pre mužský pohlavný orgán. To nie je zrovna med lízať. No skrátka ide o to, že si svoje prirodzenie odfotíš a v ďalšom kroku si vyberieš zo širokej ponuky milých klobúčikov, fúzov, okuliarov a iných „cute“ vecí. Bože prečo?! A druhá otázka, kto by si reálne platil za vyššiu verziu, ktorá je dostupná?

androidpolice.com

Puff Premium

Dokonca, že Premium! Táto aplikácia s nevinným názvom bola ako stvorená pre starých fúzatých chlipníkov. Jednoduchá appka pre jednoduchých ľudí. Týpek mohol fúknuť do mikrofónu a japonskému dievčatku sa nadvihla sukňa. Bravo. Toľká škoda, že sa už nedá stiahnuť.

9apps.com

I Am Rich

Mierne provokujúca appka, ktorá stála svojho času 999,99 dolárov. Človek by od nej čakal aspoň ako-taký osoh, ale tomu my, nemajetní žobráci asi nerozumieme. Ona totižto svojím nádherným rubínčekom na ploche len pripomínala tebe a ostatným, čo ho videli, aký si úžasný a strašne bohatý (alebo pekne d*bnutý), keďže si si mohol dovoliť túto úplnú zbytočnosť. Nič viac. Taktiež gratulujeme tým zúfalcom, ktorí za ňu reálne zaplatili. Po desiatich rokoch dnes stojí úctyhodných 10,99€.

youtube.com

Jew or not Jew?

Toto bol už taký extrém, až sa ti zastaví rozum. V appke sa nachádzalo 15 jednoduchých pravidiel, podľa ktorých si mal rozlíšiť, či ide o žida, alebo nie. Následne si si svoje vedomosti mohol overiť v praxi v jednoduchom testíku. Že ti to zaváňa neznášanlivosťou? Kvôli antisemitizmu bola táto aplikácia zrušená. Trošku škadálik.

http://religion.blogs.cnn.com
giphy.com

Titulná fotka: lickthisapp.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Američania mali na mape ukázať akýkoľvek štát. Z ich odpovedí rozbolí mozog!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME