Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda
V spolupráci s CinemArt

Divoká párty v Hollywoode 20. rokov. Epická dráma Babylon od režiséra La La Landu láka na intenzívny zážitok

Epická freska zo starého Hollywoodu vstúpi do kín už o pár dní.


Oceňovaný režisér Damien Chazelle, ktorý má na konte také pecky ako Whiplash a La La Land, sa hlási o slovo s novým filmom. A ten vyzerá naozaj famózne! Epická dráma Babylon vstúpi do našich kín už tento týždeň a podľa všetkého sa môžeme tešiť na poriadne divokú a odviazanú jazdu.

Divoké párty plné koksu a šialeností

Píšu sa 20. roky minulého storočia a v Hollywoode to poriadne žije. Mladá herečka Nellie LaRoy (Margot Robbie) sa snaží preraziť vo svete filmu všetkými spôsobmi. Ďalej je tu Manny Torres (Diego Calva), ktorý plní filmovým magnátom tie najbizarnejšie sny a tiež slávny herec Jack Conrad (Brad Pitt), ktorý sa zúfalo túži udržať na vrchole.

Osudy postáv sa vzájomne prelínajú na divokých filmárskych večierkoch, na ktorých tečie alkohol prúdom a koks sa len tak sype. Hlavní hrdinovia sa však budú musieť vyrovnať aj s inou skutočnosťou, ktorá svet filmu navždy zmení: nástupom zvuku.

Vo vedľajších úlohách sa objavia aj Jean Smart, Tobey Maguire, Samara Weaving, Max Minghella, Olivia Wilde, Jean Smart, Jovan Adepo, Li Jun Li, Lukas Haas, Flea, Spike Jonze, P. J. Byrne či Katherine Waterston.

Epická freska, aká nemá obdoby

Chazelle podľa trailerov doručil divokú a z reťaze odtrhnutú snímku plnú nespútanej energie. Je jasné, že dostaneme audiovizuálne premakanú a herecky brilantnú fresku a svojráznu poklonu starému Hollywoodu.

Snímka má na konte viacero cien a hoci podľa kritikov nesadne úplne každému, kino by malo byť povinnosťou pre všetkých milovníkov kinematografie. Na Slovensku si na Babylon zájdeme už 19. januára.

CinemArt SK

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť