Dlhodobé nosenie slúchadiel môže v ušiach spôsobiť túto nechutnú nepríjemnosť

Len pre silné žalúdky!

Mnohí si už cestu vlakom, autobusom, pešibusom či nakupovanie v supermarkete nevieme predstaviť bez slúchadiel v ušiach, ak sme sami. A mnohokrát aj vtedy, keď nie sme sami, pretože je jednoducho pre naše nervy bezpečnejšie počúvať radšej hudbu. Tiež nevieš pochopiť ľudí, ktorí sa ti prihovárajú vtedy, keď máš na ušiach slúchadlá? Nie je to snáď jasný signál, že sa s nikým netúžiš rozprávať? Nie nadarmo sa hovorí, že hudba je liekom na dušu. No všetko má svoje limity. 

A to aj nosenie slúchadiel. Okrem všeobecne známych varovaní, aby sme napríklad nemali hudbu príliš nahlas, lebo nám to poškodí sluch alebo, aby sme sa pri počúvaní hudby počas prechádzania cez cestu pozreli aj okolo seba, prichádza nové a celkom nechutné varovanie. Ľudia totiž už slúchadlá nepoužívajú len na počúvanie hudby, ale aj na čítanie rôznych správ, telefonovanie, manipulovanie s aplikáciami či navigáciu. A pred čím nás začali doktori varovať tentokrát?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/3ov9jL7tYhYkKXd0Lm)

Americkí doktori ľudí varujú pred niečím takým nechutným, že aj hluchota a prejdenie autom či električkou sa zrazu zdá prijateľnejšie. Príliš časté nosenie slúchadiel vraj podľa nich spôsobuje v ušiach hnusné čierne bodky, ktoré sa vďaka citlivému prostrediu ucha môžu rýchlo „rozrastať“. Tieto čierne bodky až krátery sú nechutné a žiadny človek ich nechce mať či už na tvári alebo v ušiach.

No, ak si sa ešte nepovracal, tak vedz, že tento objav netreba brať vážnejšie ako jeden z ďalších z kategórie „americkí vedci zistili, že:“. Každopádne na ňom kus pravdy je, no stačí len 10 rokov nenosiť tie isté slúchadlá, ktoré neboli ani raz očistené. A logicky, dať si „prešpricovať“ uši!

Zdroj: goodfullness.net
Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
235
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Divné sexuálne praktiky z minulosti, ktoré by mali zostať zabudnuté

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME