Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

3. septembra 2020 príde do slovenských kín After: Sľub – film natočený podľa druhého dielu svetoznámej knižnej série. Strhujúci príbeh lásky medzi nevinnou Tessou a tajomným rebelom Hardinom si získal milióny fanúšikov po celom svete.

Knihy z edície After vyšli už v 40 štátoch a prvý diel After: Bozk sa stal počas svojho uvedenia do kín minulý rok najnavštevovanejším filmom v 17 krajinách. Pokračovanie s názvom After: Sľub má ešte väčšie ambície.

Bontonfilm SK

Tešiť sa môžeš na väčšiu vernosť knižnej predlohe

Scenára sa tentokrát chopila samotná autorka románov Anna Todd, čo sľubuje väčšiu vernosť knihám. Na spoluprácu si prizvala uznávaného režiséra Rogera Kumblea, ktorý má za sebou také snímky ako Veľmi nebezpečné známosti, Jednoducho sexi či seriál Kravaťáci.

Podľa autorky bude druhý diel After: Sľub v porovnaní s tým predchádzajúcim „kvalitnejší a zábavnejší“. Podľa filmového traileru bude tiež rozhodne viac sexi, čo určite uspokojí aj tých fanúšikov kníh, ktorým sa prvý film zdal príliš „cudný“. Nečudo, že v súčasnosti sa čoraz viac objavujú prirovnania ku kultovej erotickej trilógii Päťdesiat odtieňov.

https://www.youtube.com/watch?v=TzqUuDb98R4&feature=emb_title

A čo nás teda vo filmovej novinke After: Sľub čaká?

Slušné dievča Tessa (Josephine Langford) a „zlý chlapec“ Hardin (Hero Fiennes Tiffin) prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti.

Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať Tessu späť?

Bontonfilm SK

Tessa už viac nie je naivné dievča

Silná vášeň a divoký vzťah ju totiž zmenili – už nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia. Určite sa nechce utápať v slzách. Podarí sa jej dostať na vysnívanú stáž do vydavateľstva, kde sa zoznamuje so sympatickým Trevorom (Dylan Sprouse).

Nový kolega je presne ten typ muža, ktorého by Tessa potrebovala – inteligentný, pozorný a spoľahlivý – úplný opak Hardina. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom Tessa skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott?

Nový After prinesie charizmatických hercov, sexuálne napätie, dramatické zvraty aj milostný trojuholník – rozhodne sa je na čo tešiť. Nechajte sa rozpáliť v slovenských kinách od 3. 9. 2020.

Bontonfilm SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s BONTONFILM a.s.


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.