Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

3. septembra 2020 príde do slovenských kín After: Sľub – film natočený podľa druhého dielu svetoznámej knižnej série. Strhujúci príbeh lásky medzi nevinnou Tessou a tajomným rebelom Hardinom si získal milióny fanúšikov po celom svete.

Knihy z edície After vyšli už v 40 štátoch a prvý diel After: Bozk sa stal počas svojho uvedenia do kín minulý rok najnavštevovanejším filmom v 17 krajinách. Pokračovanie s názvom After: Sľub má ešte väčšie ambície.

Bontonfilm SK

Tešiť sa môžeš na väčšiu vernosť knižnej predlohe

Scenára sa tentokrát chopila samotná autorka románov Anna Todd, čo sľubuje väčšiu vernosť knihám. Na spoluprácu si prizvala uznávaného režiséra Rogera Kumblea, ktorý má za sebou také snímky ako Veľmi nebezpečné známosti, Jednoducho sexi či seriál Kravaťáci.

Podľa autorky bude druhý diel After: Sľub v porovnaní s tým predchádzajúcim „kvalitnejší a zábavnejší“. Podľa filmového traileru bude tiež rozhodne viac sexi, čo určite uspokojí aj tých fanúšikov kníh, ktorým sa prvý film zdal príliš „cudný“. Nečudo, že v súčasnosti sa čoraz viac objavujú prirovnania ku kultovej erotickej trilógii Päťdesiat odtieňov.

https://www.youtube.com/watch?v=TzqUuDb98R4&feature=emb_title

A čo nás teda vo filmovej novinke After: Sľub čaká?

Slušné dievča Tessa (Josephine Langford) a „zlý chlapec“ Hardin (Hero Fiennes Tiffin) prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti.

Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať Tessu späť?

Bontonfilm SK

Tessa už viac nie je naivné dievča

Silná vášeň a divoký vzťah ju totiž zmenili – už nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia. Určite sa nechce utápať v slzách. Podarí sa jej dostať na vysnívanú stáž do vydavateľstva, kde sa zoznamuje so sympatickým Trevorom (Dylan Sprouse).

Nový kolega je presne ten typ muža, ktorého by Tessa potrebovala – inteligentný, pozorný a spoľahlivý – úplný opak Hardina. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom Tessa skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott?

Nový After prinesie charizmatických hercov, sexuálne napätie, dramatické zvraty aj milostný trojuholník – rozhodne sa je na čo tešiť. Nechajte sa rozpáliť v slovenských kinách od 3. 9. 2020.

Bontonfilm SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s BONTONFILM a.s.


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť