Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Na práve prebiehajúcej výstave E3 sú predstavované najhorúcejšie novinky herného biznisu. Poľskej spoločnosti CD Projekt Red sa s dlho pripravovaným titulom Cyberpunk 2077 podarilo vyraziť dych všetkým prítomným.

Dlhý trailer odhalil čo-to z príbehu a v samotnom závere sme sa dočkali poriadnej chuťovečky – predstavená bola postava, ktorej tvár a hlas prepožičal Keanu Reeves, jeden z najobľúbenejších hercov (a ľudských bytostí) súčasnosti. Keanu sa zhostil roly Johnnyho Silverhanda, ktorý bude v Cyberpunku pomáhať hráčovi nakopávať zadnice nepriateľom.

Fascinovaných divákov na E3 poctil Keanu svojou osobnou prítomnosťou. Povedal pár vecí o hre, bol úžasný ako vždy a čo je najdôležitejšie, nedočkavcom odhalil dátum vydania Cyberpunk 2077. Je ním 16. apríl 2020.

Hype okolo beztak veľmi nádejnej hry narástol do kozmických rozmerov a nadšenie herných fanúšikov by sa dalo krájať. Cyberpunk 2077 ovládol internet a stal sa jednou z najviac diskutovaných hier z doterajšieho priebehu podujatia. Ľudia svoje silné emócie vyvolané trailerom ventilujú najlepšie ako len vedia – pomocou memes.

View this post on Instagram

#cyberpunk #cyberpunk2077 #keanureeves #cdprojektred

A post shared by LucioPro (@nonewmemes) on

View this post on Instagram

#cyberpunk2077

A post shared by franciscopajon (@fransgramer) on

CyberJesus 2077

Gepostet von John Wick am Montag, 10. Juni 2019

Vyzerá to tak, že sa chystá veľký herný súboj. Proti poľskému Cyberpunku bude stáť japonský Death Stranding. Je to rovnako ambiciózny projekt, ktorý do svojich služieb povolal viacerých obľúbených hercov – napríklad Normana Reedusa, známeho zo seriálu The Walking Dead a Madsa Mikkelsena.

Komu z dvojice hier sa podarí predať viac kópií? Kto z nich dosiahne lepšie hodnotenia v recenziách? Ktorý titul si získa srdcia hráčov? Zatiaľ je všetko vo hviezdach. Jeden víťaz je známy už teraz – sú ním hráči, ktorých čaká poriadna herná nálož!

Zdroj: pcgamer.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.