Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
Zdroj: ©Shutterstock

Dnes je Svetový deň manželstva: Vtipné príhody manželov, ktoré ťa pobavia

Druhá februárová nedeľa pripadá Svetovému dňu manželstva.

Manželstvo je veľmi dôležitá súčasť života každého z nás. Teda, ak nechceš ostať po celý život sám. Na dnešný deň (12. február) pripadá Svetový deň manželstva, keď si svoju lásku pripomínajú všetci, ktorí sú v manželskom zväzku. Je to tiež vhodným dňom, keď môžeš svoju polovičku požiadať o ruku.

Svetový deň manželstva bol pôvodne vytvorený americkou organizáciou. Má sa oslavovať druhú februárovú nedeľu, čiže dátum sa každý rok mení. Myšlienkou je oceniť ideu, že manželstvo má stelesňovať vernosť, obetavosť a radosť v každodennom živote. O tie najvtipnejšie sa podelili ľudia na internete.

Manželstvá niekedy sprevádza radosť, láska, no inokedy aj humorné situácie.

Zo života manželstiev

Ako sa len volá?

,,Môj otec na jednej svadbe zahviezdil. Počas príhovoru, keď sa chystal predniesť prejav, zabudol meno nevesty. Strávil dobrých desať sekúnd chvatným šepkaním náhodných mien dievčat, ktoré by mohli byť manželkami. Keďže držal mikrofón, všetci v miestnosti to počuli. Iným to znelo ako dlhý zoznam ženíchových bývalých priateliek.“

Nehanbila sa

,,Moja žena sa raz v noci prevrátila a pritlačila mi ruku medzi zadok, spustila obrovský prd a potom sa prevrátila. Hystericky som sa rehotal, keď som jej o tom na druhý deň ráno povedal.“

Chlap na nákupe

Poslala som muža do obchodu, vravím mu: “V kuchyni máš lístoček, čo kúpiť”, a išla som upratovať. Odišiel a za 15 minút mi zvoní telefón: “Prosím ťa, ako mám kúpiť 250 gramov hladkej múky?” Namiesto lístka s nákupom mi zobral recept na koláč.

 manželstvo, svetový deň manželstva, vzťah, vtipné príhody
Shutterstock

Bola to polievka?

,,Uvarila som hrachovú polievku, dojedli sme ju a ja som napustila vodu do hrnca, aby sa odmočil. Na druhý deň som prišla z práce neskôr ako manžel a spýtala som sa, či má hlad. Odpovedal, že dojedol tú polievku.“

Valentín, Valentínske darčeky pre ženy

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš potešiť svoju lásku na Valentína? Vďaka týmto darčekom ťa bude ľúbiť ešte viac

Budem tehotná

,,Sfalšovala som list od jednej štátnej organizácie, ktorá mu oznámila, že o 9 mesiacov bude mať daňovú úľavu. V liste som použila všetky druhy slov ako napríklad „starostlivosť o dieťa, vyživované maloleté osoby či dohovor o právach dieťaťa“. Dole som sa dokonca podpísala a priložila fotky dvoch pozitívnych tehotenských testov. Jemu to však vôbec nedošlo. Donútila som ho prečítať si list ešte raz.“

manželstvo, svetový deň manželstva, vzťah, vtipné príhody
Shutterstock

Ako Deň manželstva osláviť?

Choďte na rande! Ženatí ľudia stále potrebujú randiť. Niekedy to môže to byť ťažké s množstvom detí alebo pracovných povinností. Zavolajte opatrovateľku alebo poproste rodičov a vyrazte si niekam na večeru alebo na víkend. Vydajte sa na túru do lesa, dajte si párovú masáž, navštívte nové mesto a vyhnite sa každodennému stresu.

Ako oslávite tento deň vy?

manželstvo, svetový deň manželstva, vzťah, vtipné príhody
Shutterstock

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.