Do boja proti koronavírusu na Slovensku vstupuje herný turnaj Y-Games @Home

Obľúbený ešportový šampionát tentoraz prebehne online formou.

Zdroj: Y-Games

Koronavírusová epidémia má dopad na celú spoločnosť a dotkla sa aj sveta elektronických športov. Našťastie, práve hráči sú tou skupinou obyvateľstva, ktorá sa situácii dokáže ľahko prispôsobiť a nerobí jej problém dlhodobo sa vyhýbať medziľudskému kontaktu.

Y-Games nie je pre slovenských herných fanúšikov neznámym pojmom. Obľúbený turnaj ale tentoraz prináša zásadnú novinku – celý odohrá online. V spolupráci s generálnymi partnermi VÚB bankou a Orange prichádza nový projekt Y-Games @Home.

Herné zápolenie prebehne v šestici titulov. Záštitu nad jednotlivými turnajmi prevzali partneri, vďaka ktorým môžu účastníci vyhrať parádne ceny a diváci si užiť kvalitný stream. Klikni sem, ak sa chceš zaregistrovať do turnaja.

• Orange Clash Royale – 1.4.2020
• Fortuna FIFA 20 – 2.4.2020
• IBM Dota 2 – 3.4.2020
• Mall.sk Counter Strike: Global Offensive – 4.4.2020
• Budiš Hearthstone – 5.4.2020
• Legion by Lenovo League of Legends –  6.4.2020

Hráči budú súperiť o atraktívny prizepool 2600 €. Niečo si môžu odniesť aj diváci! Prostredníctvom výzvy “Postnite fotku, video na FB story/Instastory, v ktorom ukážete, ako aj vy bojujete proti korone” môžeš aj ty vyhrať lákavé vecné ceny. Príspevok stačí označiť hashtagom #hramdoma #ygameshome.

Yzone

Hlavnou myšlienkou podujatia je zodpovednosť v tieni epidémie. Najlepším spôsobom, ako Slovensku môžeme teraz všetci pomôcť, je zostať doma, dodržiavať bezpečnostné opatrenia a motivovať ostatných k rovnakému správaniu. Zúčastniť sa turnaja ako hráč alebo divák je skvelý spôsob, ako k tomu prispieť.

Yzone

Ambasádorom projektu sa stal Ladislav „Zlý Zajo“ Miko. Spoločnosť v živých prenosoch mu budú robiť aj ďalšie známe mená: Dev1, CzechCloud, FiFqo či Mishkin. Okrem komentovania hry budú divákov informovať o spôsoboch, ktorými sa môžu zapojiť do boja proti koronavírusu.

Yzone

Turnaj Y-Games podporuje iniciatívu “Kto pomôže Slovensku”, ktorá cez transparentný účet priamo pomáha slovenským zdravotníkom v boji s pandémiou. Každý ju môže podporiť dobrovoľným príspevkom na transparentný účet SK2683300000002901467117 SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX (do poznámky môžete uviesť “Hrám doma”).

Okrem toho všetky príspevky z online vysielaní (tzv. donate na live stream platforme) idú rovnako priamo na účet iniciatívy Kto pomôže Slovensku. Čo je naozaj super vec. Viac o celom projekte na webovej adrese: www.ktopomozeslovensku.sk

Ak ťa turnaj Y-Games @Home zaujal, určite navštív jeho webovú stránku alebo oficiálnu facebookovú udalosť.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Situácie, ktoré sumarizujú radosti aj starosti žien spojené s holením


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME