Do dražby ide 13 unikátnych áut, ktoré sa predstavili v akčnej pecke Mad Max: Fury Road

Len tak ľahko sa ti nestane, že sused bude mať pred domom rovnaké.

Zdroj: profimedia

Film Mad Max: Fury Road z roku 2015 býva často označovaný za jeden z najlepších akčných filmov všetkých čias. Celkom oprávnene. Postapokalyptická divoká jazda nenechá diváka ani na chvíľu vydýchnuť, na čom majú veľký podiel šialené výkony kaskadérov. Ich výrazne modifikované vozidlá sú samy osebe takmer ako postavy.

Ak máš peňazí na rozhadzovanie, majiteľom niektorej z týchto mašín sa môžeš stať aj ty, informuje Car and Driver. Do dražby aukčného domu Lloyds prichádza trinásť unikátnych automobilov, ktoré zahviezdili v Šialenom Maxovi. Keďže ide o kúsky známe z úspešného filmu, ktoré navyše vyzerajú fakt dobre, je isté, že záujem bude obrovský.

profimedia

Netypické vozidlá

Medzi trinástimi názvami uvedenými na stránke aukčného domu môžeme vidieť mená ako Sabertooth, Razor Cola, The Gigahorse alebo The Doof Wagon. Hoci veľa ľudí má úplne iné predstavy o tom, čo je krásne, milovníci strojov a postapokalyptickej estetiky musia pri pohľade na tieto mašiny jasať.

Kráľom celej aukcie je nepochybne gigantická šialenosť zvaná „The War Rig“. Pozornejší diváci si všimli, že reproduktormi vyzbrojený kolos je postavený na podvozku českej Tatry 815, vozidla používaného aj Ozbrojenými silami Slovenskej republiky.

profimedia
profimedia

Priebeh aukcie

Dražba prebehne počas dvoch dní – 25. a 26. septembra a jej formát je iný, na aké sme zvyknutí. Nepôjde o súťaž záujemcov, ktorí sa preťahujú stále vyššou ponukou. Anonymní účastníci jednoducho zašlú svoju ponuku do určitého deadlinu a organizátor z nich vyberie tú najvyššiu.

Zdroj: carranddriver.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Známe, ale aj menej známe subkultúry, ktoré robia náš svet pestrejším (5. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME