Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka
V spolupráci s Continental film

Do kín prichádza lákavá slovenská gangsterská komédia Čierne na bielom koni. O čom bude?

Nová slovenská komédia sľubuje zábavný zážitok.


Už o pár dní si budeme môcť v kinách pozrieť pozoruhodne vyzerajúcu slovenskú komédiu Čierne na bielom koni od Rasťa Boroša. Nezvyčajná a zábavná gangsterka s romantickými prvkami v traileroch sľubuje slušnú zábavu. Na čo sa v nej vlastne môžeme tešiť?

Mafiánske praktiky na juhu Slovenska

Príbeh sa odohráva na juhu Slovenska v Novohrade a Malohonte, krajinách nikoho, akoby stratených v čase. Hlavným hrdinom je Bandy Koháry (Milan Ondrík), ktorý spolu s parťákmi Lučánom Árminom Wámbérym (Attila Mokos) a naivným Zsoltim Bófantim (Tomáš Mischura) odhodlane kráča za svojím šťastím. Lenže dosiahnuť ho nie je vôbec jednoduché.

film, slovenský film, filmy, Čierne na bielom koni, komédia, kino program, slovenské kino, filmová novinka, premiéra v kinách
Continental film

Bandy a jeho priatelia narážajú na nepísané pravidlá organizovaného zločinu v malomeste. Problémy sa ešte vyostria, keď do mesta dorazí dvojica finančných žralokov z Českej republiky (Petr Vaněk a Tomáš Jeřábek), ktorí sa tu snažia urobiť biznis.

Romantická gangsterka po slovensky

Vo vedľajších úlohách sa objavia aj Rebeka Poláková, Jana Kovalčíková, Zoltán Mucsi či Nikolett Dékány. O réžiu sa postaral už spomínaný Rasťo Boroš, ktorý si sám napísal aj scenár. Nedávno bol oficiálne uvedený aj videoklip s titulnou piesňou Lovestory, o ktorú sa postarali speváčka Jana Kirschner a predstaviteľ hlavnej úlohy Milan Ondrík.

„Príbeh filmu i jeho hrdinov som poznala veľmi dobre, keďže môj partner Eddie Stevens doň pol roka komponoval hudbu. V texte som sa snažila vyzdvihnúť okamihy a emócie, ktoré vo mne z filmu najviac zarezonovali. Popritom som stále rozmýšľala nad tým, kto by mohol pieseň spolu so mnou naspievať.

YouTube video

Nakoniec som si vybrala Milana Ondríka, ktorý je aj hlavným hrdinom filmu Čierne na bielom koni. Vybrala som si ho preto, lebo som si myslela, že by naše hlasy a charaktery mohli medzi sebou správne ladiť a fungovať. Od prvého momentu nášho stretnutia bolo všetkým hneď jasné, že to bolo dobré rozhodnutie,“ prezradila Kirschner.

Čierne na bielom koni z trailerov pôsobí ako poriadne zábavná a štýlová komédia. Gangstersky ladených snímok v slovenskej kinematografii veru veľa nemáme, takže sme zvedaví, ako sa Rasťovi Borošovi podarilo túto zložku skombinovať s humorom a romantikou. Zatiaľ sa ale nezdá, že by sme mali z kina odchádzať sklamaní. Plusom je aj výborné herecké obsadenie.

Čierne na bielom koni skrátka vyzerá ako výborná zábava, ktorú si v kine rozhodne nenecháme ujsť. Premiéra sa uskutoční už 13. októbra.

film, slovenský film, filmy, Čierne na bielom koni, komédia, kino program, slovenské kino, filmová novinka, premiéra v kinách
Continental film

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.