Do kín prichádza lákavé vesmírne sci-fi Ad Astra s Bradom Pittom v hlavnej úlohe

Brad Pitt bude v chválenom sci-fi zachraňovať našu slnečnú sústavu.

Zdroj: Cinemart SK

Do slovenských kín sa chystá ďalšia veľkolepá sci-fi snímka. Jej názov je Ad Astra a je od režiséra a scenáristu Jamesa Graya (Stratené mesto Z). Zavedie nás do 22. storočia, keď sú už Mesiac a Mars ľuďmi dávno kolonizované.

Hlavným hrdinom je astronaut Roy McBride, ktorého otec Clifford bol veliteľom výskumnej expedície projektu Lima. Tá mala vo vesmíre pátrať po inteligentnom mimozemskom živote, ale pred dvadsiatimi rokmi bez stopy zmizla.

Teraz však na povrch vypláva fakt, že Clifford experimentoval s podivnou technológiou, ktorá môže ohroziť celú našu slnečnú sústavu. Je teda práve na Royovi, aby ľudstvo zachránil.

Hlavné úlohy v lákavom filme si strihli Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Liv Tyler, Doland Sutherland, Ruth Negga a Kimberly Elise. Snímka si už stihla odbiť premiéru na medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach, kde sa stretla s veľkou chválou kritikov (momentálne má na stránke Rotten Tomatoes 85 % pozitívnych recenzií s ratingom 8.02/10 a na stránke Metacritic 81 %).

Recenzenti vynášajú do nebies komplexný a inteligentný scenár, bezchybnú technickú kvalitu a najmä famózny herecký výkon Brada Pitta, ktorý údajne môže bojovať v oscarovej súťaži. Uvidíme. Podľa traileru sa však zdá, že nás čaká poriadne strhujúce vesmírne dobrodružstvo. My pri ňom rozhodne chýbať nebudeme. Čo ty? Ad Astra vstúpi do našich kín 19. septembra 2019.

Cinemart SK

Zdroj: Cinemart SK

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena počas spánku prehltla svoj snubný prsteň. Ako sa jej také niečo podarilo?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME