Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 20.4.2024
sk
Marcel
cz
Marcela

Do slovenských kín sa chystá ďalšia veľkolepá sci-fi snímka. Jej názov je Ad Astra a je od režiséra a scenáristu Jamesa Graya (Stratené mesto Z). Zavedie nás do 22. storočia, keď sú už Mesiac a Mars ľuďmi dávno kolonizované.

Hlavným hrdinom je astronaut Roy McBride, ktorého otec Clifford bol veliteľom výskumnej expedície projektu Lima. Tá mala vo vesmíre pátrať po inteligentnom mimozemskom živote, ale pred dvadsiatimi rokmi bez stopy zmizla.

Teraz však na povrch vypláva fakt, že Clifford experimentoval s podivnou technológiou, ktorá môže ohroziť celú našu slnečnú sústavu. Je teda práve na Royovi, aby ľudstvo zachránil.

Hlavné úlohy v lákavom filme si strihli Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Liv Tyler, Doland Sutherland, Ruth Negga a Kimberly Elise. Snímka si už stihla odbiť premiéru na medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach, kde sa stretla s veľkou chválou kritikov (momentálne má na stránke Rotten Tomatoes 85 % pozitívnych recenzií s ratingom 8.02/10 a na stránke Metacritic 81 %).

Recenzenti vynášajú do nebies komplexný a inteligentný scenár, bezchybnú technickú kvalitu a najmä famózny herecký výkon Brada Pitta, ktorý údajne môže bojovať v oscarovej súťaži. Uvidíme. Podľa traileru sa však zdá, že nás čaká poriadne strhujúce vesmírne dobrodružstvo. My pri ňom rozhodne chýbať nebudeme. Čo ty? Ad Astra vstúpi do našich kín 19. septembra 2019.

Cinemart SK

Zdroj: Cinemart SK


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.