Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan
V spolupráci s Itafilm

Do kín prichádza očakávaný epos Napoleon s Joaquinom Phoenixom

Parádne vyzerajúca snímka si odbije premiéru už vo štvrtok.


Už tento týždeň v kinách uvidíme lákavú historickú fresku Napoleon od Ridleyho Scotta. Ten sa v nej zameral na vzostup a pád legendárneho francúzskeho cisára Napoleona Bonaparteho, ktorého si zahral oscarový Joaquin Phoenix.

Vzostup a pád legendárneho cisára

Napoleon je dodnes vnímaný ako kontroverzná osobnosť. Na jednej strane išlo o skvelého stratéga a vojenského vodcu, na druhej o cynického a bezohľadného autokrata.

Vo filme budeme sledovať jeho vzostup od obyčajného delostrelca, cez generála a napokon cisára Francúzska. Dôležitý však bude aj jeho vzťah s osudovou láskou Joséphine (Vanessa Kirby).

Vo filme si zahrali aj Tahar Rahim, Ben Miles, Ludivine Sagnier, Matthew Needham, Rupert Everett, Paul Rhys, Catherine Walker, Youssef Kerkour, Ian McNeice či Phil Cornwell.

Dostaneme strhujúcu pecku?

Ridley Scott nie je v žánri historických eposov žiadny nováčik a aj jeho Napoleon vyzerá absolútne fantasticky. Okrem strhujúcej akcie evidentne ponúkne aj prvotriedne herecké výkony a perfektnú audiovizuálnu stránku.

Snímka si od kritikov odniesla pozitívne recenzie, takže s návštevou kina rozhodne neváhaj. Napoleon si premiéru odbije už 23. novembra.

filmy, Napoleon, historický film, kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka, Ridley Scott, Joaquin Phoenix
Itafilm

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.