Do kín prichádza slovenský thriller Kto je ďalší?, ktorý upozorňuje na nebezpečenstvá internetu

Ďalší pozoruhodný film od slovenských tvorcov, ktorý slávi úspech na zahraničných festivaloch.

Zdroj: Bontonfilm

Slovenské filmy už dávno nepatria k prehliadaným oblastiam kinematografie. Domáce snímky žnú úspechy u divákov, kritikov, a dokonca aj na zahraničných festivaloch. V najbližších dňoch sa do slovenských kín dostane dramatický thriller Kto je ďalší?

O scenár a réžiu sa postaral Miro Drobný, autor hudobného dokumentu RYTMUS sídliskový sen z roku 2015. Film bude moderným spôsobom nazerať na problémy súčasnej doby, pričom inšpiráciu pre jednotlivé príbehy si vzal zo skutočných udalostí, ktoré sa udiali v Kanade, Rusku a na Slovensku. Tvorcovia sa zamerali najmä na potenciálnu nebezpečnosť internetu a sociálnych sietí.

Vo filme tak budeme môcť vidieť príbeh raperky Aless, ktorá sa stala terčom kyberšikany. Tá ju dokonca priviedla až k pokusu o samovraždu. Následne sa však začala venovať hudbe, vďaka ktorej sa jej podarilo nájsť samú seba.

V ďalšom príbehu sa predstavia Oleg a Vadim, najznámejší rooftoperi na svete. Tí bojujú o srdce krásnej modelky Angely. Bez akéhokoľvek istenia zdolávajú najvyššie budovy na svete a hazardujú tým nielen s vlastnými životmi, ale aj so zákonom. To všetko pre obdiv internetových fanúšikov.

V treťom príbehu nám tvorcovia predstavia mladé dievča, ktoré je vystavené sexuálnemu vydieraniu. Zdá sa, že jej situácia nemá východisko a smeruje k najhoršiemu. Napokon sa však dievča ešte odhodlá k poslednému volaniu o pomoc – avšak bez toho, aby vyslovilo jediné slovo.

Hlavné úlohy v snímke Kto je ďalší? si zahrali Brian Caspe, Angela Nikolau, Alessia Capparelli, Anita Sonnberger, Vitaliy Raskalov, Vadim Makhorov, Richard Rikkon, Peter Brajercik a Stanislav Staško. Film u nás síce ešte nemal premiéru, ale zo zahraničných festivalov si už odniesol pozoruhodnú zbierku nominácií a ocenení. Aj trailer naznačuje, že tento domáci kúsok by si rozhodne nemal minúť. Do slovenských kín dorazí 22. augusta 2019.

Bontonfilm

Zdroj: Bontonfilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kamarát sa pýta: Prečo nám ráno smrdí z úst? Prečo majú muži bradavky?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME