Do kín sa vracia brutálny Rambo. Piaty diel si odbije premiéru už čoskoro

Vyrazíš 19. septembra do kina?

Zdroj: Bontonfilm SK

Do slovenských kín sa vracia legendárna akčná ikona, a to nikto menší než John Rambo v podaní Sylvestera Stallonea. Akčný thriller Rambo: Posledná krv je už piatym dielom obľúbenej série. Náš starý známy Rambo dal zbohom krvavému svetu zabíjania a žije v ústraní ako kovboj v Arizone.

Zdalo by sa, že všetkých svojich démonov zanechal v minulosti a znovu objavil dôvody, prečo žiť. Idylka však netrvá dlho. Dcéru jeho dávneho priateľa totiž unesie nebezpečný mexický kartel, ktorý obchoduje s bielym mäsom a dievčatá predáva na nútenú prostitúciu. Vojnový veterán sa teda musí vrátiť do akcie a jeho odplata bude poriadne krvavá.

O réžiu piateho dielu sa postaral Adrian Grunberg, na scenári pracovali Matthew Cirulnick a aj predstaviteľ hlavnej úlohy Sylvester Stallone. Vo vedľajších úlohách sa predstavia aj Paz Vega, Joaquín Cosio, Yvette Monreal, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza či Jessica Madsen.

Zdá sa, že fanúšikovia sa môžu tešiť na strhujúcu a brutálnu akčnú jazdu, ktorá predchádzajúcim dielom žiadnu hanbu neurobí. Stretneme sa však ešte s Rambom v budúcnosti? Režisér Grunberg poznamenal, že snímku vníma ako posledný diel, avšak Stallone vyhlásil, že ak bude päťka úspešná, rád sa do roly vráti. Tak uvidíme. Do slovenských kín Rambo: Posledná krv dorazí 19. septembra 2019.

Zdroj: Bontonfilm SK

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Učitelia sa podelili o bizarné vyhlásenia svojich študentov, ktoré ich nechali v pomykove

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME