Do kín vstupuje dobrodružný film Expedícia: Džungľa. Bude sa v ňom hľadať mýtický Strom života

Lákavá dobrodružná komédia si odbije premiéru už čoskoro.

Zdroj: CinemArt SK

Je leto a to si priam pýta nejaký ten dobrodružný film, v ktorom nebude núdza o sympatické postavy, akciu, ale ani humor. Pokiaľ to vidíš rovnako, dávame ti do pozornosti filmovú novinku Expedícia: Džungľa, ktorá vznikla podľa známej atrakcie Jungle Cruise v Disneylande a už čoskoro vstúpi do našich kín.

Ako režisér je pod ňou podpísaný skúsený remeselník Jaume Collet-Serra a v hlavných úlohách sa predstavia Dwayne „The Rock“ Johnson a Emily Blunt. O čom ale ich dobrodružstvo vlastne bude?

CinemArt SK

Na ceste za mýtickým Stromom života

Hlavnými hrdinami príbehu, ktorý sa odohráva na počiatku 20. storočia, budú kapitán lode Frank Wolff, prezývaný Skipper (Dwayne Johnson), a Dr. Lily Houghton (Emily Blunt), ostrieľaná a excentrická vedkyňa a prieskumníčka. Tí spoja svoje sily a vydajú sa do hlbín amazonskej džungle, aby našli mýtický Strom života. Ten má podľa legiend schopnosti vyliečiť každú chorobu na svete. Dvojicu na ich ceste sprevádza aj McGregor Houghton (Jack Whitehall), brat Lily.

Okrem nástrah samotného pralesa sa ale budú musieť vysporiadať aj s konkurenčnou expedíciou, ktorá má na Strom života tiež zálusk. Keď však padne do nesprávnych rúk, môže napáchať veľa zla. A tomu musia naši hrdinovia zabrániť. Vo vedľajších úlohách sa objavia aj Édgar Ramirez, Jesse Plemons, Paul Giamatti, Andy Nyman, Quim Gutiérrez, Dani Rovira, Veronica Falcón a Simone Lockhart.

CinemArt SK

Dostaneme fajn dobrodružnú zábavu?

Na základe obsahu sa zdá, že nás v kinách čaká sympatický dobrodružný film, okorenený humorom, fantasy prvkami a akčnými scénami. Obsadenie je veľmi lákavé a sme mimoriadne zvedaví, ako to bude na plátne ladiť dvojici Johnson a Blunt. Aj obsadenie ďalších úloh dáva solídnu nádej, že po hereckej stránke sa nebudeme mať dôvod sťažovať.

Trailery vyzerajú tiež dobre a dávajú nádej, že v kinách dostaneme zábavné a nenáročné dobrodružstvo, ktoré by aj pri troche šťastia mohlo byť výrazne komerčne úspešné. Napokon, Dwayne Johnson už viackrát dokázal, že má čuch na tie správne a výnosné projekty.

Jaume Collet-Serra má režisérske remeslo v malíčku a podľa všetkého to naplno potvrdí aj v tomto prípade. Zatiaľ režíroval skôr vážne mienené trilery či horory, takže bude zaujímavé sledovať, ako mu sadne žáner odľahčeného dobrodružného filmu. Momentálne ale nič nenasvedčuje tomu, že by nás v kinách čakal prepadák.

Úplne naisto to však zistíme až 29. júla 2021. Práve na tento dátum je totiž stanovená slovenská premiéra.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž s koronavírusom sa dostal do lietadla prezlečený za svoju manželku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME