Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
V spolupráci s CinemArt SK

Do kín vstupuje nový disneyovský animák Prianie. Trailer dýcha magickou atmosférou

Nová disneyovka sľubuje podmanivý zážitok.


V týchto dňoch nás v kinách poteší ďalší animák od štúdia Disney. Prianie natočila dvojica Chris Buck a Fawn Veerasunthorn a podľa všetkého nás čaká magické dobrodružstvo, ktoré bude bodovať nielen podmanivou atmosférou, ale aj skvelou hudbou a štýlovou animáciou.

Cesta za splnenými želaniami

Príbeh sa točí okolo 17-ročného dievčaťa meno Asha, ktoré žije na ostrove Rosas. Tomu vládne kráľ Magnificio, ktorý dokáže splniť ľudské želania. Navštevujú ho teda ľudia z celého sveta v nádeji, že práve im splní ich sny. Magnificio však svoj dar dosť často zneužíva a užíva si moc, ktorú nad ľuďmi má.

Asha navyše zistí, že želania, ktoré sú príliš veľké či ohrozujú záujmy kráľa, nebudú splnené. Mladé dievča sa s tým nechce zmieriť a je rozhodnuté získať lepšiu budúcnosť pre ostrov a jeho obyvateľov. A v tom jej pomôže aj tajomné klbko energie menom Hviezda, ktoré tiež dokáže plniť ľudské želania.

YouTube video

Snímku u nás uvidíš so slovenským dabingom, pričom postavám hlasy prepožičali herci ako Dominika Richterová, Lukáš Pišta, Lukáš Adamec, Michal Hudák, Jozef Benedik, Lukáš Hartl, Soňa Norisová, Radka Kopriva, Dárius Koči, Sara Polyaková a Martina Kapráliková.

Čaká nás pôsobivý animovaný kúsok?

Na Prianí okamžite zaujme jeho vizuálne stvárnenie, ktoré kombinuje tradičnú dvojrozmernú animáciu s 3D efektom. Snímke to dodáva nezameniteľný štýl a pôsobivú atmosféru, ktorá na nás dýcha už z traileru.

Samotný príbeh tiež pôsobí slušne a fakt, že snímku majú pod palcom tvorcovia Ľadového kráľovstva, predpovedá, že aj tentokrát pôjde o solídny hit.

Film by totiž mohol osloviť nielen detského diváka, ale prakticky všetkých milovníkov kvalitných animákov. Rozhodne sme na Prianie zvedaví a v kine mu šancu určite dáme. Premiéru si odbije už 30. novembra.

Do kín vstupuje nový disneyovský animák Prianie. Trailer dýcha magickou atmosférou
CinemArt SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.