Do kín vstupuje zábavne vyzerajúci animák Trollovia: Svetové turné. Vyrazíš naň?

Recenzie lákajú na svižnú zábavu plnú skvelej hudby.

Zdroj: CinemArt SK

Do slovenských kín sa v týchto dňoch dostáva nový animovaný muzikál Trollovia: Svetové turné od režiséra Walta Dohrna. Ide o pokračovanie mimoriadne úspešného animáku Trollovia z roku 2016, ktorý natočil rovnaký režisér (v spolupráci s Mikeom Mitchellom). Aj v pokračovaní sa stretneme so sympatickou trollkou Poppy, ktorá už nie je princeznou, ale kráľovnou.

V jej kráľovstve vládne pohoda a chytľavé popové rytmy. Táto idylka je však narušená, keď sa trollovia dozvedia šokujúcu správu: ich kmeň nie je jediný. Okrem nich sa na planéte nachádza viacero ďalších kmeňov rôznych trollov, ktorí vyznávajú odlišné hudobné štýly. Poppy tak bude v novom dobrodružstve čeliť kráľovnej Barb, ktorá chce celý svet radikálne premeniť. A tá premena sa má udiať na tónoch drsnej rockovej hudby.

Podľa ohlasov nás čaká zábavná snímka

Prvý diel sa svojho času stretol s pomerne vrelým prijatím kritiky a išlo aj o veľký finančný úspech (s rozpočtom 125 miliónov dokázal na box office utŕžiť skvelých 347 miliónov dolárov). Navyše si odniesol aj nomináciu na Oscara v kategórii najlepšia pieseň. Bolo teda len otázkou času, kedy sa k nám dostane sequel.

Napokon teda konečne dorazí aj do našich kín. V slovenskom dabingu zase začuješ známych hercov a spevákov, ako Romanu Dang Vang, Máriu Čírovú, Petra Markanského, Nelu Pociskovú, Barboru Švidraňovú, Michaela Švehlu-Majselfa, Luciu Hurajovú či Michala „Ega“ Straku.

CinemArt SK

Pokiaľ máme usudzovať podľa traileru, tak nás v kinách čaká svižná a zábavná jednohubka, pri ktorej sa skvele pobavia deti, ale aj ich rodičia. Vzhľadom na to, že Trollovia: Svetové turné si už odbili premiéru na VOD službách, máme k dispozícii aj zahraničné recenzie. Tie sú síce trochu slabšie než v prípade jednotky (čo je ale vcelku bežná vec), ale vo väčšine prípadov film chvália ako energický kúsok, nabitý skvelou hudbou a s parádnou animáciou.

Do slovenských kín film Trollovia: Svetové turné zamieri už 6. augusta 2020.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
TOP KOMENTY: Vaše najlepšie komentáre za mesiac júl

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME