Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Ako si mohol zistiť aj z nášho predchádzajúceho článku, platonické lásky sa nevyhýbajú ani hollywoodskym celebritám. Mnoho známych hercov či herečiek sa zahľadelo do svojich hereckých kolegov a prechovávajú k nim silné city, hoci spolu nikdy nechodili. A viacerí z nich sa nehanbili o tieto svoje pocity podeliť. Nižšie nájdeš ďalších 10 z nich.

1. Jack Black a Amy Poehler

Shutterstock

Obľúbený herec, komik a hudobník Jack Black si zahral vo viacerých úspešných filmoch. Zmieniť môžeme Školu ro(c)ku, Tropickú búrku či Jumanji: Vitajte v džungli. Black v interview pre W Magazine priznal, že jeho platonickou láskou je herečka a komička Amy Poehler.

Herec sa vyjadril, že miluje jej zmysel pre humor a považuje ju za úžasnú. Black a Poehler si spolu aj zahrali v komédiách Závisť od Barryho Levinsona a Králi ro(c)ku od Liama Lyncha.

Shutterstock

2. Tom Holland a Jennifer Aniston

Shutterstock

Tom Holland sa do celosvetového povedomia dostal ako Peter Parker alias Spider-Man z marveloviek. Okrem toho si ale zahral aj vo filmoch Stratené mesto Z, The Devil All The Time či Cherry. A ako prezradil, jeho najväčšou platonickou láskou je herečka Jennifer Aniston zo sitcomu Priatelia. Vidieť sme ju ale mohli aj vo filmoch Marley a ja, Šéfovia na zabitie, My sme Millerovci či Cake.

Holland si herečku obľúbil, keď sledoval sitcom Priatelia, v ktorom stvárnila Rachel Green. „Myslím si, že je to tá najdokonalejšia osoba na svete,“ povedal.

Shutterstock

3. Reese Witherspoon a Johnny Depp

Shutterstock

Oscarová herečka Reese Witherspoon nás očarila výkonmi v hitoch ako Walk the Line, Penelope, Voda pre slony, Mud, Inherent Vice či Divočina. Odhalila tiež, že keď mala 14 rokov, bola šialene zamilovaná do herca Johnnyho Deppa, známeho z hitov ako Nožnicovoruký Edward, Ed Wood, Strach a hnus v Las Vegas, Piráti z Karibiku, Sweeney Todd či Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny.

Toho prvýkrát videla v seriáli 21 Jump Street a okamžite ním bola uchvátená. Svoju izbu vyzdobila plagátmi s jeho podobizňou a z časopisov si vystrihovala jeho fotky. Nikdy mu o svojej náklonnosti ale nepovedala.

Shutterstock

4. Jason Sudeikis a Ellen DeGeneres

Shutterstock

Jason Sudeikis má na svojom konte kúsky ako Šéfovia na zabitie, My sme Millerovci, Tumbledown či seriál Ted Lasso. V rozhovore pre magazín Elle ale prezradil, že keď bol na vysokej škole, jeho platonickou láskou bola obľúbená moderátorka Ellen DeGeneres. „Mala nádherné modré oči a bola neskutočne zábavná,“ povedal Sudeikis.

Shutterstock

5. Selena Gomez a Shia LaBeouf

Shutterstock

V minulom článku sme písali, že herečka a speváčka Selena Gomez mala slabosť pre herca Chrisa Evansa, to však nebola jej jediná platonická láska. Hviezda filmov Rudderless, Stávka na neistotu či Mŕtvi neumierajú má totiž veľkú slabosť aj pre herca Shia LaBeoufa.

Toho poznáme z filmov Transformers, Železné srdce, Nymfomanka či Pieces of a Woman. V roku 2011 sa Selena so Shiom náhodou stretla a povedala mu, ako veľmi ho obdivuje. LaBeouf jej poďakoval a objal ju. Neskôr Selena na Twitteri napísala, že Shia je neuveriteľne roztomilý a krásny. „Určite som sa pred ním dobre strápnila,“ dodala.

Shutterstock

6. Anne Hathaway a Leonardo DiCaprio

Shutterstock

Oscarovú herečku Anne Hathaway si môžeš pamätať z filmov ako Bedári, Temný rytier povstal, Alica v krajine zázrakov, Insterstellar či Stážista. A ako to už tak býva, aj Anne mala v detstve veľkú platonickú lásku.

A tou nebol nikto iný, než Leonardo DiCaprio, známy z Titanicu, Gangov New Yorku, Letca, Počiatku, Vlka z Wall Street či Revenanta. Okrem toho prezradila, že bola „buchnutá“ aj do hudobníka a speváka Eddieho Veddera.

Shutterstock

7. Ryan Gosling a Britney Spears

Shutterstock

Ryan Gosling na seba upozornil účasťou vo filmoch Drive, Lars a jeho vážna známosť, Za borovicovým hájom, La La Land, Blade Runner 2049 či Prvý človek. Jeho začiatky sú však spojené s detským seriálom The Mickey Mouse Club, v ktorom účinkoval aj po boku speváčky Britney Spears. Práve do nej sa Gosling platonicky zamiloval. Na jeho škodu dala ale vtedy Britney prednosť Justinovi Timberlakovi.

Shutterstock

8. Kristen Stewart a Amy Adams

Shutterstock

Keď herečka Kristen Stewart, známa zo Stmievania, Úkrytu, Úteku do divočiny, The Runaways či Still Alice, dostala otázku, kto je jej platonickou láskou, vysypala zo seba dve mená. „Bola som dosť zamilovaná do Harrisona Forda,“ prezradila.

„Ale Amy Adams, to je moja najobľúbenejšia herečka! Som to nej totálne zamilovaná, keďže som s ňou mohla aj pracovať. Je úžasná.“ Kristen sa s Amy stretla pri nakrúcaní road-movie Na ceste. Okrem toho si ju iste pamätáš z filmov Pochybnosti, Ona, Muž z ocele, Prvý kontakt či Nočné zvieratá.

Shutterstock

9. Lucy Hale a Steve Carell

Shutterstock

Lucy Hale má na konte úspešný seriál Roztomilé mrchy, objavila sa ale aj vo filmoch Vreskot 4, Vadí nevadí, Fantasy Island či A Nice Girl Like You. Herečka v roku 2013 priznala, že je zbláznená do herca Stevea Carella. Priťahuje ju charizmou a svojím zmyslom pre humor. „Je strašne príťažlivý a je to môj ideál dokonalého muža,“ dodala.

Carell má na konte nomináciu na Oscara za drámu Hon na líšku, v jeho filmografii nájdeme aj filmy ako Café society, Stávka na neistotu, Súboj pohlaví či Beautiful Boy.

Shutterstock

10. Emilia Clarke a Matt LeBlanc

Shutterstock

Sympatickú Emiliu Clarke všetci dobre poznáme ako Daenerys z fantasy seriálu Hra o tróny. Vidieť sme ju ale mohli aj vo filmoch Terminátor Genisys, Predtým, ako som ťa poznala, Solo: Star Wars Story či Last Christmas.

Keď bola v roku 2016 Emilia hosťkou v show Grahama Nortona, tak priznala, že jej platonickou láskou je herec Matt LeBlanc alias Joey z kultového sitcomu Priatelia. LeBlanc pritom sedel hneď vedľa nej a pri tejto príležitosti jej adresoval aj známu Joeyho baliacu hlášku: „Ako sa máš?“, čím herečku dostal do roztomilých rozpakov.

Shutterstock

Ak ťa tento článok zaujal, jeho 1. časť nájdeš tu


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje