Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Do Let’s Dance mieri ďalšia zahraničná hviezda. Tancovať budú aj títo exfinalisti

Veľkým prekvapením bude tanec v trojiciach.


Fanúšikovia obľúbenej tanečnej šou sa túto nedeľu môžu tešiť na veľké prekvapenie. Do šou sa totiž vrátia obľúbené mená minulých ročníkov, ktoré sa opäť stanú súčasťou súťažných čísel.

TV Markíza zverejnila na Instagrame videá, na ktorých je Janka Kovalčíková, Gabika Marcinková a Janko Koleník. Tí v nich sľubujú, že v najnovšom živom vysielaní bude divákov čakať niečo veľkolepé. Televízia teraz prezradila, o čo ide.

Trojicu uvedených doplní aj Vratko Sirági. Posledná štvorica tohtoročných tanečníkov si okrem svojho klasického vystúpenia zatancuje aj sambu, ktorú budú tancovať v trojici. Takto to bude vyzerať:

1. Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová + Ján Koleník – Samba – Fulanito: Chillando Goma

2. Petra Dubayová a Matyáš Adamec + Gabriela Marcinková – Samba – Gloria Estefan: Conga

3. Juraj Loj a Natália Horváthová + Vratko Sirági – Samba – Sergio Mendes: Magalenha

4. Anna Jakab Rakovská a Jaroslav Ihring  + Jana Kovalčíková – Samba – La Sonora Santanera, Yuri: La Vida Es un Carnaval (En Vivo)

Okrem tohto prekvapenia na divákov čaká ešte jedno veľkolepé – na štvrtú porotcovskú stoličku zasadne opäť iné meno, ktoré tentokrát nebude zo Slovenska. „Veľmi nás teší, že naše pozvanie prijala česko-slovenská hudobná ikona Helena Vondráčková, ktorá tiež účinkovala v prvej sérii našej šou. Diváci sa, samozrejme, môžu tešiť aj na jej špeciálne hudobné číslo,“ uviedla televízia.

„Pred niekoľkými rokmi som sa s mojím jedinečným slovenským partnerom Milanom Plačkom tejto tanečnej šou zúčastnila a mám na ňu krásne spomienky. Potešilo ma, že sa v nej opäť objavím, tentokrát ako členka poroty, a že aj zaspievam,“ vyjadrila sa k účasti Vondráčková.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.