Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Do Trnavy príde v nedeľu Slovan, popoludní uzatvoria Kollárovu ulicu

V prípade týchto súperov sú mimoriadne bezpečnostné opatrenia už pravidelnou súčasťou futbalových zápasov.


Polícia v nedeľu 2. apríla uzatvorí približne od 15:00 do 20:30 Kollárovu ulicu v Trnave. Dôvodom je zabezpečenie verejného poriadku v súvislosti s futbalovým zápasom mužstiev Spartak Trnava – Slovan Bratislava, ktorý sa bude hrať od 17:30 na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. V prípade týchto súperov sú mimoriadne bezpečnostné opatrenia už pravidelnou súčasťou futbalových zápasov.

Kollárova ulica bude podľa oznamu trnavskej radnice uzatvorená od križovatky s Hospodárskou a Dohnányho po vjazd do podzemných garáží City Arény. Práve po tejto trase obvykle prichádzajú fanúšikovia bratislavského Slovana zo železničnej stanice k štadiónu. Doba uzatvorenia Kollárovej ulice sa môže zmeniť podľa aktuálneho vývoja bezpečnostnej situácie, napríklad v prípade neskoršieho príchodu fanúšikov a hostí.

TASR

Futbalový klub Spartak Trnava informoval, že zápas dvoch tradičných rivalov bol kompetentnými orgánmi označený za rizikový, preto bude vstupenky predávať len na meno. V zmysle zákona o organizovaní verejných športových podujatí bude údaje o divákoch uchovávať po dobu 30 dní.

Určité obmedzenia budú v Trnave aj v sobotu 1. apríla, keď sa v uliciach mesta bude konať Slovenský pohár v cestnej cyklistike. Vodičov sa najviac dotkne úplná uzávierka Hlbokej ulice v čase od 8:00 do 18:00.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje