Dobrodružná aplikácia priviedla tínedžerov k záhadnému kufru s ľudskými pozostatkami

Po takomto dobrodružstve nik z nich netúžil.

Zdroj: Shutterstock.com

Keď sa partička tínedžerov vybrala za pomoci aplikácie na dobrodružný výlet, ešte nevedeli, čo ich na jeho konci čaká. Nová aplikácia Randonautica má mladých ľudí prinútiť viac chodiť von a zažívať rôzne dobrodružstvá.

V aplikácii zadáte svoju polohu a tá vám následne vygeneruje náhodné súradnice, ktoré vás dostanú na nejaké miesto. Aplikáciu využila aj partia tínedžerov. Ako informoval portál Dailydot, zažili však dobrodružstvo, po ktorom nikto z nich netúžil. 

Nová aplikácia, s ktorou zažiješ dobrodružstvo

Aplikácia Randonautica využíva generovanie rôznych lokácií, aby mladých prinútila k väčšiemu pohybu a spoznávaniu svojho okolia. Aplikácia sa stala zakrátko populárna. Mladí ľudia svoje dobrodružstvá zdieľali na známej sociálnej sieti TikTok, vďaka čomu sa okolo aplikácie rozšírilo niekoľko povier.

Niektorí hovoria, že ich aplikácia priviedla k zvláštnym, paranormálnym javom, prípadne počas svojej cesty objavili nezvyčajné predmety, začali ich sledovať zvláštni ľudia, alebo sa objavili na pochybných miestach. Mnohokrát je to zhoda náhod a naša myseľ pri používaní aplikácie považuje aj obyčajnú vec za nejaký znak alebo niečo nezvyčajné.

Aplikácia priviedla tínedžerov k záhadnému kufru

Podobne ako mnohí ďalší, sa aj táto partia vybrala za objavovaním dobrodružstva za pomoci aplikácie Randonautica. Tínedžeri z Washingtonu celý výlet dokumentovali na sociálnej sieti TikTok. Keď ich aplikácia poslala na pobrežie, zbadali na skalách čierny kufor.

Spočiatku si mysleli, že v kufri budú možno peniaze. Rozhodli sa preto kufor preskúmať, cítili z neho však odporný zápach a akonáhle kufor pootvorili pomocou paličky, zápach bol ešte intenzívnejší. Okrem toho po pootvorení kufra prišli na to, že v kufri je zjavne niečo zabalené vo vreci. Do tohto momentu sa ešte vo videu smiali, avšak hneď ich smiech prešiel.

@ughhenrySomething traumatic happened that changed my life checkkkk 😐🥺 @natthecvt ##fyp ##viral ##crime ##murder ##randonautica ##randonauting ##scary ##washington♬ Creepy, scary, horror, synth, tension – Sound Production Gin

Ich dobrodružstvo končilo volaním polície

Keďže boli zo svojho nálezu dosť znepokojení, rozhodli sa zavolať políciu. Tá podľa ich videí prišla až o nejaké tri hodiny. Počas toho, ako čakali na políciu, vytvorili jedno video, ktoré zobrazuje kufor, ktorý už obmýval príliv. Majiteľ videa napísal, že príliv odkryl obsah kufra, no rozhodol sa nezverejňovať to.

Správy neskôr ukázali, že na pobreží boli naozaj nájdené pozostatky ľudského tela, neboli však spájané s tínedžermi. Čas a miesto však sedí. Partička priateľov na tento zážitok tak skoro určite nezabudne.

@natthecvtI can NOT make this stuff up… omg @ughhenry ##fyp ##murder ##Summer2020 ##mystery ##randonautica ##foryou♬ Horror, suspense strange sound – DN.FACTORY

Viacerí ľudia ostali znepokojení aj zo samotnej aplikácie, keďže práve tá ich zaviedla ku kufru a pripadá im to ako príliš veľká náhoda. Mnohí ľudia písali svoje podivné príbehy spojené s aplikáciou, ktorá ich priviedla k veľmi záhadným veciam.

Jeden používateľ spomínal zatúlaného psa, ktorému sa snažil nájsť majiteľa a neskôr zistil, že je mŕtvy. Či už ide o zhodu okolností, alebo nie, po tomto prípade sa aplikácia stáva ešte záhadnejšou. 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Influencerka svojimi fotkami búra mýty o dokonalej kráse na sociálnych sieťach

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME