Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Keď sa partička tínedžerov vybrala za pomoci aplikácie na dobrodružný výlet, ešte nevedeli, čo ich na jeho konci čaká. Nová aplikácia Randonautica má mladých ľudí prinútiť viac chodiť von a zažívať rôzne dobrodružstvá.

V aplikácii zadáte svoju polohu a tá vám následne vygeneruje náhodné súradnice, ktoré vás dostanú na nejaké miesto. Aplikáciu využila aj partia tínedžerov. Ako informoval portál Dailydot, zažili však dobrodružstvo, po ktorom nikto z nich netúžil. 

Nová aplikácia, s ktorou zažiješ dobrodružstvo

Aplikácia Randonautica využíva generovanie rôznych lokácií, aby mladých prinútila k väčšiemu pohybu a spoznávaniu svojho okolia. Aplikácia sa stala zakrátko populárna. Mladí ľudia svoje dobrodružstvá zdieľali na známej sociálnej sieti TikTok, vďaka čomu sa okolo aplikácie rozšírilo niekoľko povier.

Niektorí hovoria, že ich aplikácia priviedla k zvláštnym, paranormálnym javom, prípadne počas svojej cesty objavili nezvyčajné predmety, začali ich sledovať zvláštni ľudia, alebo sa objavili na pochybných miestach. Mnohokrát je to zhoda náhod a naša myseľ pri používaní aplikácie považuje aj obyčajnú vec za nejaký znak alebo niečo nezvyčajné.

Aplikácia priviedla tínedžerov k záhadnému kufru

Podobne ako mnohí ďalší, sa aj táto partia vybrala za objavovaním dobrodružstva za pomoci aplikácie Randonautica. Tínedžeri z Washingtonu celý výlet dokumentovali na sociálnej sieti TikTok. Keď ich aplikácia poslala na pobrežie, zbadali na skalách čierny kufor.

Spočiatku si mysleli, že v kufri budú možno peniaze. Rozhodli sa preto kufor preskúmať, cítili z neho však odporný zápach a akonáhle kufor pootvorili pomocou paličky, zápach bol ešte intenzívnejší. Okrem toho po pootvorení kufra prišli na to, že v kufri je zjavne niečo zabalené vo vreci. Do tohto momentu sa ešte vo videu smiali, avšak hneď ich smiech prešiel.

@ughhenrySomething traumatic happened that changed my life checkkkk ?? @natthecvt ##fyp ##viral ##crime ##murder ##randonautica ##randonauting ##scary ##washington♬ Creepy, scary, horror, synth, tension – Sound Production Gin

Ich dobrodružstvo končilo volaním polície

Keďže boli zo svojho nálezu dosť znepokojení, rozhodli sa zavolať políciu. Tá podľa ich videí prišla až o nejaké tri hodiny. Počas toho, ako čakali na políciu, vytvorili jedno video, ktoré zobrazuje kufor, ktorý už obmýval príliv. Majiteľ videa napísal, že príliv odkryl obsah kufra, no rozhodol sa nezverejňovať to.

Správy neskôr ukázali, že na pobreží boli naozaj nájdené pozostatky ľudského tela, neboli však spájané s tínedžermi. Čas a miesto však sedí. Partička priateľov na tento zážitok tak skoro určite nezabudne.

@natthecvtI can NOT make this stuff up… omg @ughhenry ##fyp ##murder ##Summer2020 ##mystery ##randonautica ##foryou♬ Horror, suspense strange sound – DN.FACTORY

Viacerí ľudia ostali znepokojení aj zo samotnej aplikácie, keďže práve tá ich zaviedla ku kufru a pripadá im to ako príliš veľká náhoda. Mnohí ľudia písali svoje podivné príbehy spojené s aplikáciou, ktorá ich priviedla k veľmi záhadným veciam.

Jeden používateľ spomínal zatúlaného psa, ktorému sa snažil nájsť majiteľa a neskôr zistil, že je mŕtvy. Či už ide o zhodu okolností, alebo nie, po tomto prípade sa aplikácia stáva ešte záhadnejšou. 


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.