Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie

Doctor Strange 2 sa predstavuje v prvej ukážke. Čaká nás doteraz najtemnejšia marvelovka?

Filmu sa dočkáme na jar budúceho roku.


V máji do našich kín dorazí ďalšia kapitola marvelovského univerza. Bude ňou snímka Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Na režisérskej stoličke sedí kultový Sam Raimi a podľa všetkého sa môžeme tešiť na temnejší zážitok, v ktorom by nemali chýbať ani nejaké tie hororové prvky! Snímka bude priamo nadväzovať na marvelovku Spider-Man: Bez domova, ktorú sme kvôli pandémii a zavretým kinám na Slovensku stále nemali možnosť vidieť.

Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) v ňom bude skúmať Kameň času (jeden z Kameňov nekonečna) a zároveň musí čeliť mocnému nepriateľovi. A zdá sa, že sa postaví čelom aj temnejšej verzii samého seba.

Okrem toho bude v príbehu hrať podstatnú rolu Multivesmír, ktorý Strange otvoril v snímke Spider-Man: Bez domova. Vo filme uvidíme aj Rachel McAdams, Chiwetela Ejiofora, Elizabeth Olsen, Benedicta Wonga, Xochitla Gomeza a Michaela Stuhlbarga.

Prvé zábery lákajú na skutočne zaujímavú marvelovku. Zrejme sa naozaj dočkáme trochu temnejšieho ladenia, čo by celému univerzu mohlo len prospieť. Na Slovensku si Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva odbije premiéru 5. mája 2022.

Walt Disney Studios Motion Pictures/CinemArt SK

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť